Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 36 hetes vagyok, mégis folyama...

36 hetes vagyok, mégis folyamatosan azért aggódom, nehogy beinduljon a szülés. Még korai lenne. Mivel tereljem el a figyelmem?

Figyelt kérdés
Nincs okom azt hinni, hogy beindul, nincsenek fájásaim, se jóslóim, a méhszáj egy hete teljesen zárt volt, nem is értem, miért félek ettől.
2015. okt. 25. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindenki fel ettol akar mondja akar nem.

De lehet hofy mar a kozelgo felelmed a szulestol is benne van ebbe. Nem?

2015. okt. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 36 hetesen szültem a fiam. Semmi baja nem volt már, egészséges 3.5 kg-os baba volt és semmivel sem voltunk többet kórházban, mint más. Itt is rengeteg olyan történetet olvastam, ahol 36 hetesen beindult a szülés és pár nap múlva már otthon voltak a babával.Néhány nap és már koraszülöttnek sem fogják venni. Miért aggódsz? Ilyenkor már nem kellene ennyire görcsösen hozzáállni a dolgokhoz!
2015. okt. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Talán azért is, mert a dokim szabin van, és nem akarok máshoz kerülni, nem tudom. Egy hét múlva jön haza. A szüléstől nem félek, de attól igen, hogy nem lesznek ott azok, akiket választottam, mert császár utáni hüvelyi szülésre készülünk, és fontos számomra, hogy igazi támogató csapat legyen, ne csak valaki, aki végezni akar műszakváltásig.
2015. okt. 26. 11:59
 4/4 anonim ***** válasza:

Próbáld nyugodtan, higgadtan magadban átgondolni az egészet, hogy igazából teljesen felesleges izgulnod, hiszen úgyis akkor indul be a szülés amikor úgy érzi hogy ki szeretne jönni :)

egyébként 36 hetesen már nincs mitől izgulni, főleg hogy napra pontosan lehetetlen megállapítani, az is lehet hogy már a 37-be vagy.

a baba már ki van fejlődve, ilyenkor már a súlya is normális keretek között van, tehát egyszerűen nincs mitől félni. És ez a baba érdeke is hogy ne érezz feszültséget.

2015. okt. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!