Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Reggel óta folyamatosan...

Reggel óta folyamatosan megállás nélkül görcsöl a hasam alja mintha meg akarna jönni. Ez már a jóslófájás?

Figyelt kérdés

Nem múlik el jól kevésbé hol nagyon fáj. A derekam is fáj.

Ezzel be kéne mennem a kórházba vagy nem? Első baba tanácstalan vagyok.

37hetes



2012. okt. 27. 19:17
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Vettem már meleg/langyos zuhanyt pár percig elmúlt de megint visszajött. Ez normális? Ha egész éjjel fájni fog?:-o

Még nem éreztem ilyet.

Honnan tudom hogy jóslófájás vagy szülés?

2012. okt. 27. 19:25
 2/12 anonim ***** válasza:

Jósló fájás az,amikor pár másodpercre görcsöl a hasad.

Mivel Neked megállás nélkül vannak görcseid,így igen,nem árt bemenned a kórházba!

De mielőtt elindulsz,csinálj melegvizes próbát!- ha meleg zuhany/fűrdő hatására elmúlik,akkor nem kell menned!


Könnyű szülést és egészséges kisbabát!! :-)

2012. okt. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Bocs,pont írtam,amikor kitetted a komidat!

Nem árt bemenni! Inkább feleslegesen,mint sem későn!

Bár van olyan,aki napokig folyamatosan így van,de sosem lehet tudni! Neked is jobb,ha nincsenek kétségeid! Ha esetleg meg úgy van,ahogy gondolom,akkor meg pláne.

2012. okt. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is pont igy voltam, állandóan görcsölt a hasam de nem rendszereződtek a fájásaim. Aztán egy nap után bementem a kórházba, ahonnan haza akartak küldeni mondván: nem úgy nézek ki mint aki syülni fog. Visyont miután megvizsgáltak és látták, hogy ki vagyok tágulva bennt tartottak és meg is szúletett a picikém :)

Szerintem mindenképpen menj be legfeljebb, ha jósló akkor legalább megnyugtatnak. Könnyü szülést!

2012. okt. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
a viz hatására és semmire nem múlik el,a szülési fájások.Jó babázást!
2012. okt. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem csak az a jósló, ami pár másodperces!


Nekem 33 hetesen kereken 5 óra hosszat tartott szünet nélkül, aztán magától elmúlt, de addig nem segített semmi, se meleg víz, se magnézium, se fekvés.


Pár napra rá megnézett a doki, teljesen zárt volt a méhszájam, azt mondta ugyan korai még, de jósló volt.

Azóta sem éreztem ilyet, ennek már 2 hete.

2012. okt. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hogy vagy?
2012. okt. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én épp tegnap este mentem be ugyanilyen tünetekkel a kórházba, indulás előtt zuhanyoztam, a fájás meleg víz hatására sem múlt el. Az ügyeletes doki kiröhögött, hogy minek mentünk, még messze a szülés, így hazajöttünk. Éjszaka is görcsöltem...


37+6 hkm

2012. okt. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Csak nem múltak el a görcsök,bementünk éjjel a kórházba.

MEGSZÜLETETT AZNAP A KISFIAM :-)

Azóta hazajöttünk már a kórházból és babazunk

2012. nov. 3. 14:38
 10/12 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Mennyivel született, mi lett a neve?
2012. nov. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!