Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szüléshez milyen pózt ajánlaná...

Szüléshez milyen pózt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2015. okt. 29. 14:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbálgatod majd ott és akkor, hogy neked mi lesz kényelmes.
2015. okt. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Erre nincs recept. Nagyon sok féle lehetséges, nincs jó vagy rossz. Érezni fogod, ezért ajánlatos sokfélét próbálgatni és ahogy számodra ott és akkor a legjobb, azt választani. Még egy adott nő két szülése sem egyforma, mi nők sem vagyunk egyformák. Ne készülj előre sehogy, csak próbálgasd majd. Lesz rá idő bőven!
2015. okt. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát...nekem a "próbáljunk életben maradni" póz vált be. :D :D Konkrétan annyira fájt a vajúdás, hogy sehogyse volt jó... Állni nem bírtam, ülni se, feküdni is rossz volt, még kb akkor voltam el, amikor az ágyra hajoltam. Javasolták a sétálgatást is, de az sem ment, mert fájáskor nem bírtam megmozdulni.

Van akinek szerencséje van és elücsörög a labdán, vagy sétálgat, és van, aki csak fekszik és "hagyja mindenki békén".

Attól (is) függ, mennyire bírja vki a fájdalmat és mennyire fáj neki...

Lesz pár órád próbálgatni, tényleg mindenkinek kb más a jó, reméljük rájössz majd, hogyan lesz kényelmes.

A kitoláskor meg a kórházak nagy részében feküdni kell.

2015. okt. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Konkrétan a kitolási szakaszra gondoltam (bocsi ha nem fogalmaztam érthetően). Én nem szeretnék fekve szülni és elvileg nem is kötelező úgy a kórházba ahová megyek.
2015. okt. 29. 14:54
 5/7 anonim ***** válasza:

Még kitolás közben is próbálhatod, melyik jobb érzés, de jönni fog magától (ez pont olyan, mint az első csók, elképzelheted, hogy fogod csinálni, de jön magától, amikor ott a helyzet :)).


Itt van néhány alternatíva, képzeld el, esetleg próbáld ki otthon, milyen érzés:

[link]

2015. okt. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Őszintén? Mindent kigondoltam előre,hogy hogyan szeretném és hogyan nem,akkor és ott ez egyáltalán nem érdekelt,csak hogy legyen meg a kisbabám. Így a végén bizony csak fekve toltam ki,de ezzel nem is foglalkoztam és így is hamar megszületett mindkettő! (Kitolásról írtam,a vajúdásnál tényleg nem tudhatod előre mi válik be)
2015. okt. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ott fogod érezni.

Én háromszor szültem, és mindig máshogy esett jól.

Az elsőt vízben akartam, de aztán olyan kényelmetlen volt a kádban, hogy kijöttem. :)

A többinél már nem gondolkoztam ezen előre.

2015. okt. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!