Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kell valami pappir vagy holmi...

Florszi kérdése:

Kell valami pappir vagy holmi az apás szüléshez?

Figyelt kérdés

2015. okt. 10. 15:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Semmi nem kellett, csak egy csomagot kellett megvenni az automatából, amiben volt: nadrág, fölső, cipővédő, sapi, maszk és fertőtlenítő kendő.
2015. okt. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod :) mert most rezzentettek meg hogy kell valami pappir .. de hát mondom nálunk még konkrétan nincs lebeszélve lehet csak az utolsó pillanatba dől el hogy bejön e a párom vagy sem.
2015. okt. 10. 15:22
 3/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg ott, ahol szülni akarsz, ha náluk kell valami, akkor kérjétek meg elöre és kinnmaradni még akkor is tud.
2015. okt. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Pappir....
2015. okt. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
Mi az a pappir?Papír akarna lenni?
2015. okt. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat, hogy történt egy helyesírási probléma de szerintem nem ez a lényeg... telefonról nem minden úgy megy ki ahogy azt az ember szeretné.. na de mind 1 ti aztán igazán boldog emberek lehettek ha ez a legnagyobb problémátok.... Akik rendesen válaszoltak azoknak pedig nagyon szépen köszönöm :) !
2015. okt. 10. 16:15
 7/10 anonim ***** válasza:
ruhát kellett vennie, más nem kellett.
2015. okt. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
45%
Nem félregépelés, volt ugyanis a kérdésedben,és a kommemtedben is így szerepel.Pappir:)
2015. okt. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
hát ahogy érzed.. de amikor benyomódik a T9 mód akkor aztán nem lehet igaz? de mind 1 persze te tudod is ,hogy mi történt. De nem is érdekel csak ha kötekedni akarsz akkor azt kérlek ne itt mert szerintem én rohadtul nem ártottam neked. Csak egy kérdést tettem fel és bocsánat ha nem jól ment ki . De ez van ha az értelmiséged üti legalább a 30 %-ot akkor talán még így is felfogtad a kérdést szerintem. És ahelyett ,hogy belém kötöttél volna inkább válaszoltál volna rendesen vagy inkább sehogy. Köszönöm .
2015. okt. 10. 16:42
 10/10 anonim ***** válasza:

Kérdezd a kórházat! Tőlük függ!

Van ahol kötelezô részt venni a szülésfelkészítőn hogy apuka bemehessen (erről adnak papírt).


Van ahol semmi sem kell.

Nálunk "csomagot" se kellett venni, ingyen adtak az apukáknak ruhát, cipővédőt...stb.

2015. okt. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!