Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek hamarosan megindul...

Szerintetek hamarosan megindul a szülés?

Figyelt kérdés

40.hetben vagyok.

Hajnalban olyan gorcsokre ebredtem mint a hascsikarasnal. Volt is szeklet de nem hig hasmeneses. Utana jott par joslo es kemenyedes de elmult es aludtam ket orat. Majd Fel 7-kor megint ilyen hascsikarasos gorcsre ebredtem es megint wc-ztem.

Azota joslot nen erzek viszont folyamatis menszi szeru fajdalmat melyben nincs szunet de mozgasra kicsit felerosodik.

Zuhanyoztam reggel a masodik wczes utan de nem kifejezetten a hasamra iranyitottam.

Ha le kellene irnom a fajdalmat azt mondanam olyan folyamatos me szesz fajdalom haskemenyedesekkel es feszulessel es neha par masodpercig tarto erosebb gorcsolessel. A derekam is folyamatosan faj. Mintha teljesen fel lenne fujva az egesz hasam.

Nyakdugo egy resze szerdan ment el.

Mehszajam 3111 volt tegnap.

Masodik terhessegem.

Elso rogton 10 percesekkel indult.

Bocsanat hogy hosszu es bizonytalan vagyok de itt van velem a 3 evesem es a ferjem olyan munkahelyen dolgozik ahonnan nem szivesen ugrasztanam potyara.

Ha ez a szules eloszele akkor biztos hogy jonni fognak olyan fajasok majd amik periodikusak lesznek?


2015. okt. 30. 11:15
 1/10 anonim ***** válasza:

Én megvárnám amíg rendszeres lesz. Az is lehet hogy még két nap, de az is, hogy pár órán belül megindul.


Nekem minél többedik terhességem volt, annál bizonytalanabb voltam, de amikor TÉMYLEG indult, akkor 100%-ra tudtam.


Te is tudni fogod. Addig meg türelem!


Szép szülést!

2015. okt. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jönni fognak és egyre erősebbnek kell lennie. Most ez vagy az lesz, vagy még nem. Nekem ez az eleje nagyon elhúzódott. Déltől este 6-ig reméltem csak, hogy ez már szülés és csak hajnalban tudtunk elindulni és 9,50-re lett meg a fiam. Szóval majdnem egy nap a kérdéses elejével együtt. Rendszres is csak hajnal 2-3 körül lett viszont akkor fájt is annyira hogy tudtam, hogy indulni kell. Biztosan nem fogod eltéveszteni. :)
2015. okt. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igazabol csak azert aggodom hogy biztosan akkor ertesitsem a ferjem ha mar tuti mert nem neznek joszemmel ha potyara jonne haza.. es a korhaz kb 30-40 perces utra van plusz az az ido amig levaltjak es hazajon kb 2 ora es ha pont forgalomba is kerulunk baj van.ugy tudom a masodik szules rovidebb ido alatt lezajlik.

Kesobb lezuhanyzok direkt a hasamra fofom iranyitani a melegvizet hatha ez eldonti a kerdest.

2015. okt. 30. 11:38
 4/10 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján ez biztos, hogy már szülés lesz, a kérdés, mikorra lesz belőle baba. Ha tudsz - és enged a három évesed - dőlj le pihenni, hosszú lesz az éjszaka.
2015. okt. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

És bár tudom, hogy nem vagyunk egyformák, nekem hetekig tartott ez az állapot.

A harmadik gyerekemmel a 38 héten kezdődött, és 41+6-ra érkezett. Fél éjszakákat töltöttem a kádban rendszertelen fájásokkal.

Szóval ez nem kiszámítható sajnos.


Ha meg úgy érzed, hogy szükséged van a férjedre ebben a vajúdós időszakban, akkor amiatt is haza jöhet egyszerűen.


Nem tudom milyen munkahelye van, de mindenki hallott már olyanról, hogy "vaklárma a szülésnél", egy normális főnök azért ezt figyelembe veszi.

(Hacsak nem próbaidős)

2015. okt. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Itthin vagyok meg mindig. 6-kor lefurodtem kadban. Attol megint elmult egy masfel orara es most ujra erzem.

Kicsit nehez mar allni is. De neg mindig nincs szunet tehat csak a leszakad a hasam allapotnal tartok.. nem ertem...

2015. okt. 30. 20:06
 7/10 anonim ***** válasza:
Hogy vagy most? Még otthon?
2015. okt. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Még igen.

Valószínüleg a feje illeszkedhetett be és azt éreztem így, mert csütörtökön még nem volt bent, tegnap már igen.

Ma megyek megbeszélni a dokival, a következő napokat.

2015. nov. 1. 05:51
 9/10 anonim ***** válasza:
Türelem, biztosan hamarosan indul most már. (Remélem nem akar indítani a doki, ha minden rendben van)
2015. nov. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Gondoltam igy utolag megirom hatha valakinek meg jol johet a tapasztalat hogy aznap a doki azt mondta mehszj vizsgalatkor hogy ebbol meg most nem lesz semmi. Majd hazajottunk delben es aznap ejjel megindult a szules de pont accsuszott masnapra hajnali 3-kor szuletett meg a lanyom.
2016. febr. 13. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!