Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Sos. Lehet ebből szülés...

Sos. Lehet ebből szülés hamarosan?

Figyelt kérdés

Ma reggel óta nyilalgat és nyom a szeméremdombnál. A doki mondta már egy hete beilleszkedett a feje a medencébe. A méhszáj értékem egy hete 2000-es, de már a 25. héttől annyi. A derekam eléggé fáj és a keresztcsontom is nyom. Jólóm még sosem volt. Nagyon kis görcsöket érzek, de inkább a derkék és a keresztcsont fájdalom erősebb.

Nem vettem még észre, hogy távozott volna - e a nyákdugó...

A szülés előtti hasmars törvényszerű, mert még az sem volt..

38 hkm


2015. aug. 24. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem még nem :)
2015. aug. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem akkor fájt így,mikor azt mnodták,a hasam elnyomta a combtő ereket ha az erős szeméremfájdalomra gondolsz. ez jóval szülés előtt volt,derékfájós görcsök meg pár nappal előtte ezek kb 1-2 órán át tartottak aztán elmúltak aztán megint
2015. aug. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az köv. 4 hétben valószínű szülni fogsz. Ez egyik sem olyan mindenórás tünet, de ilyenkor bármikor az ellenkezőjére fordulhat.
2015. aug. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pedig már olyan jó lenne. Eddig a doki azt mondta mindíg, hogy csak bírjuk ki a 37. hétig. Szerintem nincs 4 hetem még utolsó...
2015. aug. 24. 20:05
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha valaki még olvassa ezt a kérdést. Az éjjel hajnal 3 kor elfolyt a magzatvizem. Nem volt igazatok :)
2015. okt. 25. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!