Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ricinusolaj kinek hogy vált...

Ricinusolaj kinek hogy vált be a szülés megindítására?

Figyelt kérdés
Olyan emberek hozzászólását várom,akik itták,és bevált náluk! Mennyi időre rá? Köszi

2015. okt. 31. 22:04
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Ugye tudod, hogy erős hashajtó hatása van, így nagyrészt ez lesz az egyetlen hatása?
2015. okt. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat olvastam hogy sokaknak bevált, a babának pedig baja nem lehet tőle. A véleményekre lennék kiváncsi kinek hogy vállt be.
2015. okt. 31. 22:26
 3/9 anonim ***** válasza:

Úgy nézem, nem tolonganak a válaszolók, ezen a fórumon többet találsz:


[link]


Egyébként én nem innám meg. Se alkohollal, se anélkül. Egy deci ricinusolaj úgy meghajt, hogy a vécére se érsz ki, eszement rossz íze van, úgyhogy jó eséllyel a róka is kikukkant.

2015. okt. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Bábakoktélnak/hoz keverik. Igenis lehet baj. Nem veszélytelen hisz a magzat bele kakilhat a m.vízbe,ami fertőzés veszélyes. Önmagában fogyasztva gondolom hasonlót eredményezhet.
2015. okt. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én ismerek olyat aki kipróbálta és nem vált be, nem indította be a szülést.
2015. okt. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én bábakoktélt ittam, amiben ugye még alkohol és lekvár is van.

Az orvosom tanácsolta, hogy elkerüljük a kötelező befekvést túlhordás miatt.

De nem sikerült.

Középerős rendszertelen fájásaim lettek, amik aztán leálltak.

A ricinus magában szerintem semmit nem csinált volna nálam...

2015. okt. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én túl vagyok a kiírt időponton, és nekem is az orvosom mondta, hogy próbáljam meg.

Én nem fogom, de nem azért mert félek tőle, hanem mert iszonyat rosszul viselem a hasmenést és mert nem tudom meginni a rövid italokat, ebben pedig vodka vagy pálinka is van.

Egyébként olvastam, hogy rengeteg európai rszágban bevett szokás terminusközelben, még az orvosok is ajánlják.

Ettől függetlenül mindenki eldönti maga, hogy mit vállal be szülésindítás gyanánt.

2015. nov. 1. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én bábakoktélt próbáltam. Szülés nem indult, meconiumos víz sajnos lett. Nem tudom ettől, vagy sem. Most a második babát várjuk. Abban biztos vagyok, hogy soha semmilyen módon nem akarom siettetni. Majd jön, ha akar.. Remélhetőleg komplikációk nélkül! Szerintem ne kockáztasd amiatt a pár nap miatt.

Üdv

2015. nov. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy attól lett mekóniumos.

Én a koktélt követő 7. napon szültem meg végül (41+6-ra) a kórházban voltam megfigyelésen, de spontán indult. Az én magzatvizem rendben volt.

2015. nov. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!