Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek meddig normális,...

Szerintetek meddig normális, ha szülés után nincs szexuális élet?

Figyelt kérdés
35 évesek vagyunk, én vagyok a féfi. Nincs egészségügyi probléma, segítek mindenben.

2015. nov. 7. 07:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
28%
6hétig,utána lehet óvatosan próbálkozni
2015. nov. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%

Addig normális, amíg a frissen szült úgy nem érzi, hogy "na most már lehet (és természetesen a 6 hét már eltelt)".


Van, aki a 6 hetes kontrollt is alig bírja ki, másnak hónapok kellenek, míg a libidója is visszatér.

2015. nov. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
A 6 hetes kontrollig mindenképpen javasolt várni, ahol az orvos jó esetben megerősíti, hogy minden OK. Emellett nem árt kommunikálni az asszonnyal, hogy érzi magát...
2015. nov. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
22%
6 hétig nem szabad normális nemi életet élni.De kezem és szám továbbra is volt.
2015. nov. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
70%

a férjem a gyerek egy éves koráig nem volt velem hajlandó lefeküdni. Én sem erőltettem, a szoptatás miatt leesik a nők libidója. Ő meg amúgy se az a lepedő akrobata típus, nálunk valahogy a szex másodlagos. Aztán valahogy egy évnél visszatért az életkedvem, vissza is fogytam, így már ő is belement a dologba, azóta már havi 7-8szor is szexelünk ami igen soknak mondható nálunk :D


nincs olyan hogy mi normális mi nem. A nők libidója leeshet a hormonok miatt, ezt el kell fogadni, ettől független a nő jobb ha máshogy megadja a férfinak amit kér. De a férfi legyen toleráns. A szex lényege a szabad elhatározás. Innentől teljesen mindegy mi a normális. Csak ne legyen erőltetve.

2015. nov. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%

En 5 honapja szultem, es nalunk a ferjem nem akarja a szexet, probalkoztam, de elutasit.

Csaszarom volt, nem hiztam el ( 53 kg vagyok ) , adok magamra.

2015. nov. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%

2 gyerekünk van, én vagyok a női fél. A szoptatás alatt valóban megváltozik a nő libidója. Az elsővel 2 év kellett, mire kívántam a szexet, de kábé 1 év után már úgy tettem, mintha visszatért volna. Ezt a kis hazugságot azért vállaltam be, mert jót akartam a férjemnek. Nem vagyunk túl nagy étvágyúak, mi is olyan max 8 alkalommal vagyunk együtt havonta. Terhességek alatt nem voltunk együtt. De terhesség után pár hónappal már voltunk együtt. Tudom, ha azt mondom a férjemnek, hogy nem kívánom, akkor nem erölködik, de nem akartam szegényt váratni. Végül nagyrészt jó volt a végére, de én magam nem kívántam a szexet. 2. gyerek után sokkal hamarabb visszatértem. Vele már 4 hónaposan teljesen visszaállt a libidóm. Nemrég mondtam el a férjemnek, hogy hazudtam neki, mikor azt mondtam az első gyerek születése után, hogy kívánom. Mondta, hogy érezte egy kicsit, de tudta, hogy csak neki akarok jót.

Azért szerintem pár hónap után egy kicsikét lehet a másikhoz igazodni. Baromi rossz, mikor az ember akarná, a másik meg nem. Átéltem én is, de nekem csak pár estét kellett kibírnom. Minden tiszteletem a férjemé, hogy kibírta. Úgy értem, soha nem lépnék félre, még ha fél évet is váratna, de nem tudnám kivárni, nem tudnám tiszteletben tartani és ráugranék:D

Szóval féfiak, akik vártok a nőkre, le a kalappal előttetek!

Azért azt hozzá kell tennem, hogy nem szabad a nőt hibáztatni, mert nem kívánja a szexet. A libidó teljesen felborul ilyenkor.

2015. nov. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
56%
Akiket a férjük utasít el, azok leülnek megbeszélni, hogy mi a probléma?
2015. nov. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
64%
5-ös vagyok. Én kérdezgettem, mi a gond, mondta hogy fáradt, idegesíti hogy a baba bármikor felkelhet, és őszintén megmondta azt is, hogy zavarja hogy még mindig püffedt a hasam...én ezt elfogadtam, mivel mint írtam nekem se volt toppon a libidóm, így nem érintett érzékenyen.
2015. nov. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
84%

Sziasztok.


Mi még nem szültünk, a feleségem 38+2 napos, várjuk már nagyon hogy jöjjön az idő. DE.... soha nem utasítanám vissza a feleségemet azért, mert püffedt maradt a hasa, vagy striás,vagy éppen az egész napos babázás miatt izzadt stb...sőt,feltenném az asztalra és huss,egy gyors menet.


Az a férj,férfi aki elutasítja ilyen hülyeségek miatt, az nem szereti igazán a feleségét én azt gondolom! 6 hét után már lehet huncutkodni,inkább kézzel úgy olvastam és fokozatosan mehet a Diundisun :D

2015. nov. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!