Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan lehet elősegíteni a...

Hogyan lehet elősegíteni a tágulást, illetve a szülés beindulását?

Figyelt kérdés

MOst nem a málnalevél teára,és a homeos bogyókra gondolok,hanem valami mozgással,vagy trükkökkel nem lehet előidézni?Mert teljesen zárt vagyok még mindig,és 22.-ére vagyok kiírva,és nagyon félek,hogy túl fogom hordani a picúrt,de viszont bogyókat meg nem szeretnék szedni.

HA tudtok valami trükköt,ami használ,akkor írjátok meg légyszi!

Előre is köszönöm.


2008. szept. 12. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
22e még messze van, nincs szükség megindtásra. ha terminustúllépés van akkor úgy is magzatvizet folyamatosan nézik, és miheélyst gond van megindítják a szülést. lehet hamarabb szülsz, elég egy időjárásváltozás, egy stressz, vagy egy együttlét, ami ilyenkor már nem ajánlatos.
2008. szept. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak nyugi:))

A lányomat 6 nappal hordtam túl.Egyáltalán nem voltam nyitva.A szülés napjának kiírása ritka esetben pont esik a kiírt napra.Ezt nem lehet megmondani elöre.Én nagyokat sétáltam,tornáztam is (óvatosan)Mégsem történt semmi.A baba jön,amikor itt az ideje.Indítani állt 42.héten-töl szoktak,ha nincsen probléma....

Könnyü szülést.

7 hónapos kislány anyukája.

2008. szept. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Egy olasz kutató bebizonyította,hogy a terhesség végén a gyakori szex beindíthatja a szülést.Ugyanis a sperma olyan anyagot tartalmaz ami elősegíti a méhösszehúzódást.
2008. szept. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocsi:a szülés napja ritkán esik a kiírt napra
2008. szept. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én sem voltam nyitva, még a szülés előtti nap sem, pedig az az előtti nap fejeztem be a munkát. (Azért gondolom, hogy a mozgással sem lehet nyitásra késztetni, mivel én az utolsó napokban is rengeteget mozogtam.) Aztán a kiírt nap előtt egy nappal megindult a szülés. 18.45-kor még csak 2 ujjnyira voltam nyitva, 21.00-ra meg már ott nyöszörgött a kislányom a mellkasomon.

Ne aggódj, mire kell, gyönyörűen ki fogsz nyílni. Az meg ne zavarjon, hogy más már x ideje nyitva van, inkább örülj neki, hiszen így nem kell aggódnod!

Könnyű szülést!!!

2008. szept. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!