Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Gyermekágyi vérzés mennyisége?...

Gyermekágyi vérzés mennyisége? Többi lent

Figyelt kérdés
Akiknek menstruáció alatt is nagyon erős volt a vérzésük, azok számíthatnak arra, hogy a gyermekágyi vérzés és nagyobb mennyiségű lesz az átlagosnál (ha lehet így fogalmazni)
2015. nov. 9. 11:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem az első 2 menzesz nap olyan, hogy óránként cserélem a szuper tampont, azt hittem erős lesz a vérzésem.. az is volt de csak 2 napig. De akkor tényleg volt bőven, 1-2 óránként cseréltem a tenát. A többi pedig szerintem ahhoz képest kifejezetten gyenge. (Még 2 napig 3-4 tena naponta aztán always betét kb 3-4 óránként egy ideig) Aztán hogy mi az átlag menzeszben meg gyermekágyi vérzésben azt nem tudom, ezért írtam inkább hogy milyen gyakran cserélek.
2015. nov. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!