Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » én ezt már nem értem!? (gyerme...

én ezt már nem értem!? (gyermekágyi időszak)

Figyelt kérdés

ma épp 4 hete hogy szültem.hétfő óta megszűnt ez a gyermekágyi folyásom, még barnázás se volt olyan szépen

ki tisztultam.Errefel 2 napja azt hittem megjött a menszeszem mert újra elkezdtem vérezni,de ez tegnap délutánra megszünt teljesen.

most az imént meg éreztem hogy vmi nem stimmel kitöröltem magam és mint aki most szült élénk vörös nagy tócsájú vérzés jött ki belőlem..

most akkor mi van?

mégse ért véget a folyamat? kicsit megijedtem,kérdezzek rá a dokimnáL? és ha igen mit kérdezzek? nem akarok hülyének tünni.



2012. dec. 14. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:
94%

a gyermekágyas időszak 6 hétig tart, ez alatt a 6 hét alatt bármi előfordulhat

simán lehet, hogy azt látod, elmúlik, 2-3 napig semmi ne mjön, majd megint élénk piros vár távozik, ezt játszhatja is néhány alkalommal a szervezeted

ez egy ilyen időszak, teljesen normális, ami most történik Veled

2012. dec. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
oké,kicsit megnyugodtam köszi..
2012. dec. 14. 14:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgy van, ahogy az első írta, én is úgy voltam mint te, de a 6. hétre teljesen elmúlt a vérzés. Nem tért vissza :)
2012. dec. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Minden ok.

A vérzés "jön-megy" ilyenkor. Kb, 6 hétre vége lesz, de egy két héttel még onnan is kihúzódhat.

2012. dec. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!