Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült valaki dr Bőze Tamásnál?

Szült valaki dr Bőze Tamásnál?

Figyelt kérdés
Szeretnék információkat gyűjteni róla: a szokásos + árai, esetleg utóbbiról minél közelebbi élmény lenne jó. Nagyon köszönöm!
2015. nov. 11. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:
56%
Facebook, Uzsokiban szültem csoport! Gyere, ott rengeteg információt kaphatsz.
2015. nov. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vajon ha az ember elmondja,hogy hol találhat a kérdező információt, amennyiben itt nem (márpedig nagyon úgy tűnik hogy nem), az miért haszontalan válasz...?
2015. nov. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Nem tudom, ki és miért pontozott le. Esetleg azért, mert azt várta, hogy ide válaszol valaki a kérdésre, és nem továbbirányít, mert talán szerinte ez így jobb lenne, na de én nem vagyok ilyen korlátolt. Köszönöm még egyszer a javaslatot! (Egyébként én is válaszoltam már itt-ott és egyszer csak 72%-os lettem, holott sosem írtam olyat, ami -szerintem- használhatatlan... szóval nem értem az embereket, de engem nem is érdekel, ki hogyan ítél és pontoz.)
2015. nov. 11. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!