Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 17 éves vagyok 18 leszek...

17 éves vagyok 18 leszek mikor szülni fogok nagyon félek hogy mennyire fog fájni és nem tudom h zajlik valaki segitsen?

Figyelt kérdés
mielőtt itélkeznének felelőd érett lánynak érzem magam egy életet nem fogok megölni szüleim anyagilag támogatnak és melletem vannak igaz nem örültek de abortusz ellenesek ök is
2015. nov. 11. 21:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%

Ha felelős érett lány vagy, akkor nem okozhat gondot egy internetes keresés!

Rajta!

Még animációs videót is találhatsz az egész folyamatról!

2015. nov. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%

Az első szexnél kicsit jobban fog fájni. De csak kicsit. Persze ha vágnak is...az kicsit még jobban. De elmúlik. Jobban fog fájni, mikor éjszakákon át vered majd a fejed a falba, hogy miért nem húztatok gumit Apuka pimpilijére. Bár te felelős érett lánynak érzed magad, úgyhogy lehet, hogy neked az sem fog annyira fájni.

Na de majd ha a 18 évesed beállít a gyerekével egy kis anyagi támogatásért...mint te most....az lehet, hogy megint fájni fog...

2015. nov. 12. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Helloka:) OFF: Mi a franc köze van ahhoz hogy te hány éves vagy ahhoz hogy mennyire fáj fog fájni a szülés?Gondolod hogy kevésbé fáj egy 30 évesnek?(Ebből is látszik hogy mennyire vagy érett)és gondolod ezzel tudod provokálni a kedves gyakorisokat:)Kicsit korábban kelj fel hozzá :)
2015. nov. 12. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
Helloka:)Mi a franc köze van ahhoz hogy te hány éves vagy ahhoz hogy mennyire fáj fog fájni a szülés?Gondolod hogy kevésbé fáj egy 30 évesnek?(Ebből is látszik hogy mennyire vagy érett)és gondolod ezzel tudod provokálni a kedves gyakorisokat:)Kicsit korábban kelj fel hozzá :)
2015. nov. 12. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
38%
Helloka:)Mi a franc köze van ahhoz hogy te hány éves vagy ahhoz hogy mennyire fáj fog fájni a szülés?Gondolod hogy kevésbé fáj egy 30 évesnek?(Ebből is látszik hogy mennyire vagy érett)A szülés fáj mindenkinek,nem hallottam még olyat aki azt mondta volna hogy csak egy kis "szúnyogcsípés" volt :D és gondolod ezzel tudod provokálni a kedves gyakorisokat:)Kicsit korábban kelj fel hozzá :)
2015. nov. 12. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
Bocsi megzavarodott a gép:(
2015. nov. 12. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Fáj, de kibírható fájdalom.

Nekem személy szerint mentálisan a küzdősportos múltam segített. Ott alap, hogy edzésen ütik, rúgják az embert és ez fáj. Vagy fájdalmas a nyújtás, stb. Nagyon belénk véste az edző, hogy a fájdalmat fogadjuk el és ne ellenkezzünk, mert úgy könnyebb.


Ezt a gondolatmenetet vittem tovább a szülésre, amikor jött egy fájás, lekapcsolt az agyam, bebambultam, külső ingerre nem reagáltam. Így nem volt túl vészes.

De van lehetőség fájdalomcsillapításra is, bár ezt a részét nem próbáltam, mert egyszerűen elfelejtettem, hogy lehetne kérni és csak utána jutott eszembe.

2015. nov. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
27%
Ez többmindentől függ, a korod annyira nem számít, persze nem mindegy hogy 15 vagy 45éves nő szül,azért változik a test. De mindenkinek más a fájdalomküszöbe,fájdalomtűrő képessége, nem mindegy hogy mennyi ideig fog tartani, kérsz/kapsz-e fájdalomcsillapítást stb...
2015. nov. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
43%

Menj el szülésfelkészítőre abba a kórházba ahol szülni fogsz, vagy lehet a védőnődnél is van ilyen felkészítő, ott elmondanak mindent.

Hogy mennyire fog fájni?-rohadtul! De a neheze utána kezdődik.

2015. nov. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 kinley_crown válasza:
46%

Először is gratulálok a babához, remélem mind a ketten jól vagytok!:)

Rossz látni mennyi rosszindulatú ember van, csak azért mert fiatal vagy. Ugyanolyan egyenértékű anya vagy, mint egy huszonéves, aki egy életet hord a szíve alatt és aggódik a szülés miatt. Ez mind természetes, hogy egy kismamának vannak félelmei!

Mindenkinek másmilyen a tűréshatára, én epidurálist kaptam fájásgyengeség miatt, a görcseim egyből 3 percesekkel kezdődtek amik 45 másodpercig tartottak!

Mikor visszagondolsz rá idő elteltével, rájössz, hogy bármilyen fájdalom is volt akkor, bármikor újra csinálnád a gyönyörű gyermekedért. Hidd el megér minden szenvedést és ne feledd, az anyák a legerősebb teremtések a földön, Te is az vagy!

Sok boldogságot és jó egészséget a családnak! Könnyű szülést kívánok neked!

2015. nov. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!