Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Uzsoki kórházban fogok szülni....

Uzsoki kórházban fogok szülni. MIt kell pakolni a szülőszobára?

Figyelt kérdés
A kórházi lista fent van a honlapon, csak az érdekelne, hogy kell-e valamit külön összepakolnom a szülőszobára. Csak annyit írnak, hogy a kis takaró, kis sapka az legyen ott már a szülőszobán. De arról nem írnak,hogy pl.nekem kell-e valamit oda külön bevinnem.
2015. nov. 9. 09:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Hálóinget amit nem sajnálsz (valószínűleg tönkremegy...), papucsot zuhanyzáshoz, törölközőt, wc-papírt, innivalót, ha apás szülés lesz akkor apának enni-innivalót, védőfelszerelést (az automatából meg lehet venni, vagy előre patikában vagy bababoltban), papírjaidat, terhes kiskönyvet, laboreredményeket. Én tettem be magamnak nedves törlőkendőt, és zoknit is.

Ezeket egy külön kistáskába pakoltam be, a baba takarójával és sapikájával együtt.


Megkérdezhetem mikor aktuális? Én 21-re vagyok kiírva :)

2015. nov. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja! még bekészítettem szülés utáni betétet is bugyival.
2015. nov. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! :-)

November 21.? Én december végére vagyok kiìrva, csak már szedem össze a holmikat, hogy biztosan időben meglegyen minden. Első baba?

33hkm

2015. nov. 9. 10:30
 4/7 anonim ***** válasza:

Én tavaly szültem ott.

Zuhanyzáshoz a beöntés után: wc papír, tusfürdő, papucs, törölköző. Vajúdáshoz, szülés után: hálóing, betét (adnak amúgy ha elfelejted bevinni a szülőszobára), bugyi.

Adatfelvételnél kérik a kiskönyvet is.

Baba kap kistakarót és ruhát, sapit, de kell saját, mert amit adnak, vissza kell adni , amikor leadod a babát vizitre vagy fürdésre.

Kell még a babának: ruhán kívül, sapi, pelus, popótörlő, takaró, textil pelus.

2015. nov. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó válaszoló! Tehát akkor mindenképp 2 fele kell pakolni a holmikat!
2015. nov. 9. 11:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen november :) Jó babavárást neked még az utolsó hetekre!
2015. nov. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, neked meg könnyű szülést kívánok! Minden jót!
2015. nov. 9. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!