Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyire befolyásolja ez a...

Mennyire befolyásolja ez a szülés időpontját?

Figyelt kérdés
Ultrahang alapján több mint 2 héttel nagyobbnak mérték a babát. Így a szülés dátuma is 16 nappal előrébb került. Lehet erre adni, vagy a mensi szerinti dátum a biztos? Köszönöm! 33 hetes km.

2015. nov. 12. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a 22. héttől nagyobbnak mérték 2 héttel a fiam, de nem változtattak semmit a kiíráson, csak azt mondták nagy baba lesz. Igazuk volt, 39+4 hétre született 3900 grammal és 55 cm-el.
2015. nov. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem 32. héttől 3 héttel mérték nagyobbnak,um. alapján 37+4 vagyok,mérések alapján pedig betöltöttem a 40-t,de a doki azt mondta hogy attol hogy nagy még csak annyira érett mint a 37 hetes babák.
2015. nov. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

passz nekem mind a 3 gyereket "csak" 2 héttel számolták el ....

a doki szerint 42 hétben születtek

a neonatologus szerint 39-40 hétre

2015. nov. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a 30. Héttől sokszor két héttel nagyobb méreteket mértek, de a kiíráson nem változtattak. 40 hetesen 3 naposan szültem 4 kilós kisfiút. A fogantatás napját pedig tudom, és a kiírás is ehhez igazodott. Teljesen notmalis, ha az átlagosnàl nagyobb a babád.
2015. nov. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönö szépen :) Meglátjuk, hogy mikor akar ő érkezni :)
2015. nov. 15. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!