Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek több és jóval koraibb...

Akinek több és jóval koraibb terhesség alatti méhösszehúzódása van, mint az átlagnak tényleg könnyebben szül?

Figyelt kérdés

Nekem korán kezdődtek (16 hét) és mostanra gyakoriak és erősek lettek (31 hét), aminek következtében a méhszáj is nyílt, méhnyak rövidült. Az orvosom azt mondta ne keseregjek, mert végigvihetem a terhességem és az a tapasztalata, hogy az ilyenek könnyen szülnek. Ez igaz lehet? Mi a tapasztalatotok?

Jó lenne, ha legalább a szülés jól alakulna, ha már a terhesség nem...


2015. nov. 19. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Az elsőnél a szülőszobàig azt sem tudtam, hogy mi az a fàjàs. Se jósló, se semmi. Nem volt 3 óra a szülés. Most a 16. hét óta keményedek napjàban többször, 24 hetes vagyok, külső méhszàj 1 ujjnyi. Kìvàncsi vagyok...
2015. nov. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az elsővel semmilyen összehúzódásod nem volt korábban? Érdekes, édesanyám számolt be ilyenről, olyan könnyen születtem, hogy míg fel nem feküdt a szülőágyra folyton győzködte az orvosokat, hogy értsék meg nem fog szülni, mert nem fáj semmilye...
2015. nov. 19. 17:25
 3/7 anonim ***** válasza:

Nagyon hamar kezdett keményedni a méhem, tizen páradik héten. Végig kitartott, hiába szedtem a magnéziumot. Elvileg jól tágult a méhszájam a szülés előttig.

Hogy milyen lett volna a szülés nem tudom, mert rengeteg oxitocint kaptam, és a villámszülés miatt repedt a méhszájam.

2015. nov. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is próbàltam megdumàlni őket, hogy inkàbb engedjenek haza, mert én nem szülök :)
2015. nov. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
3-as: miért kaptál oxitocint? Kitoláshoz vagy már a vajúdás alatt?
2015. nov. 20. 13:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem, végül egyikkel sem tágultam 1-2 ujjnyinál többet.
2015. nov. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, nem mondta az orvos, hogy miért, a nővérek szerint ez annak az orvosnak a "szokása".
2015. nov. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!