Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szedhetek valamilyen hashajto...

Szedhetek valamilyen hashajto készitményt pl. tamarinlax lekvárt? Mert pár napja nem vagy csak alig tudok wc-re menni, vasárnap töltöm be a 40-dik hetet nem okoz ez gondot? Vagy valami más ötlet ami segitene?

Figyelt kérdés
Gyümölcsöt eszem sokat,szölö,öszibarack,kb.1 kilo naponta és 3 l. folyadékot is iszok aminek a nagy része ásványviz.Mit tehetek még,már nagyon kellemetlen a dolog és arra gondoltsam szednék ilyen lekvárt mert ugy hallotam az természetes anyagokbol de nem fogok ártani?
2008. szept. 13. 10:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem annyira durva székrekedésem szokott lenni, h a Tamarinlekvár nem használt....A gliceines kúp jó volt, de nem akartam, h megszokja a szervezetem...Az jött be, h legalább fél órát sétáltam, és rengeteg, még 3 liternél is több folyadékot ittam. Mikor meg rásegítettem egy kis szilvával...teljes volt a siker. Szerintem a rengeteg víz + mozgás csodákat tesz!
2008. szept. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem 27 éve van bélrenyheségem és ezzel együtt aranyerem. Most 32 éves vagyok. Nyugodtan egyél Tamarin lekvárt, azt várandósan és utána is szabad, de nekem csak pár napig használt. Az egész életem azzal telik hogy váltogatom a hashajtókat és mindent kipróbálok. Nekem még egy nagyon jó dolog vált be, patikában lehet kapni a MUCOFALK ORANGE nevű színtén természetes összetevőkből álló készítményt. Ez egy por alapú szer, amit vagy vízbe, vagy narancslébe kell tenni és meginni. Nagyon finom és ez a leghatásosabb nekem mostanában. Ezt is szabad inni a várandósság alatt is és a szülés után is. Természetesen folytasd a rost dús táplálkozást, a folyadékbevitelt és a mozgást, bár így a vége felé tudom az már nagyon nehéz. Mielőbbi gyógyulást és boldog babázást kívánok. 5 hós kilány anyukája
2008. szept. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 32 hetes vagyok, ugyanezzel a problémával. Nekem a dokim azt mondta, jó a Tamarin lekvár, nekem csak azért nem ajánlja, mert beindíthatja a fájásokat, nekem meg hát még ugy korai. Nem úgy, mint neked!

Így Laevolac szuszpenziót vásároltatott a párommal, most hozza haza, tehát még most fogom kipróbálni...

2008. szept. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nyugodtan kipróbálhatod a Tamarinlax lekvárt. Nem okoz bélgörcsöket, tehát a szülést sem fogja beindítani. Rá is van írva, hogy terhesség alatt alkalmazható. Én is szoktam használni, semmi bajom nem lett tőle, hasmenést sem okoz.

37 hetes kismami

2008. szept. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mennyi idö mire hatásos ez a lekvár?Ha de beszedtem kb. mikor érezhetek valami hatást?
2008. szept. 13. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!