Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kérdésem: Fogadott orvosunk...

Kere83 kérdése:

Kérdésem: Fogadott orvosunk mellé, kell-e szülésznőt is fogadni vagy felesleges?

Figyelt kérdés

2015. nov. 20. 12:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Erre nem fogsz egyértelmű választ kapni.

Nekem csak dokim volt, 100 %-ig elégedett voltam vele, de az ügyeletes szülésznő is egy csodás dolgozó volt.

SZóval lehet, csak szerencsém volt.

De így utólag visszagondolva nekem elég volt, hogy csak dokim volt.

2015. nov. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem csak dokim lesz Győrben.
2015. nov. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem csak dokim volt, de rendelési időben vajúdtam, így néha bekukucskált. Viszont a szülésznőt nem fogadtam, de szerencsém volt, csodálatos szülésznő, és nagyon sokat segített végig. Ha még egyszer szülnék, biztos hogy fogadnék. :)
2015. nov. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Fogadott dokim volt csak, császár is lett a vége, így utólag nem sok értelme lett volna a szülésznőnek.

De valóban nincs erre egyértelmű válasz.

2015. nov. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
én nem fogadtam, de adtunk ott neki 10 ezret...utána megígérte hogy benéz másnap, hát 10 napot voltam bent, de egyszer se tolta be a képét, sőt simán elment mellettem mikor arra járt köszönés nélkül...
2015. nov. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, fogadott dokim volt amúgy mellette
2015. nov. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nekem fogadott orvosom és szülésznőm is volt az első szülésemnél. A dokit hívták a kórházból h elfolyt a magzatvizem, bejött aludni, a szülésznő végig velem volt. Akkor nem bántam meg.

Most a 2. babával még az elején járok, fogadott dokim van, de nem hiszem, hogy lesz szülésznőm.

2015. nov. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Fogadott dokim és szülésznőm is volt. Az orvosom aznap dolgozott, de másik emeleten, így míg a finisbe nem értünk, 4-5 alkalommal jött megnézni, hogyan alakulunk, a szülésznőm viszont szabadnapos volt, ezért szinte el sem mozdult mellőlem. Ha kellett hozott friss vizet, magyarázta a légzési technikát, segített a labdához vánszorogni vagy éppen a kezemet fogta, és persze mindent elmagyarázott. A kitolásnál sajnos császár lett a vége, de természetesen ott is végig jelen volt, majd az őrzőben ő segített mellre rakni a babát, illetve a műtét utáni fekvésem, majd felkelésem/zuhanyzásom idején is az ő gondos kezei közé kerültem, mivel akkorra már műszakban volt. Az újszülött osztályon ugyancsak meglátogatott minket több alkalommal, ahogy egyébként az orvosom is. Párommal egyetértésben úgy érezzük, hogy hatalmas segítséget és támogatást nyújtott.
2015. nov. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ezek alapján szerintem az a legjobb hogy ha majd eljön az idő adok 5-10e ft ot a szülésznőnek, és reménykedem is hogy tesz valamit értünk
2015. nov. 20. 13:39
 10/14 A kérdező kommentje:
Debreceni klinikáról írt ezek közül a kommentek közül valaki?
2015. nov. 20. 13:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!