Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után szex és hámsérülés?

Szülés után szex és hámsérülés?

Figyelt kérdés
Annyira száraz vagyok intim tájékon, hogy a síkosító ellenére mindig keletkezik szeretkezés alkalmával hámsérülés a hüvelybemenetnél, mintha megvágtam volna ott magam, kis szakadás ami akkor vérzik is és fáj is. Napok múlva helyre jön, de a következő szex alkalmával megint megreped. Volt valakinek még ilyen gondja szülés után? Mit kapott rá, mivel jött helyre? Előtte sose volt ilyen gondom :(
2015. nov. 23. 18:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem volt, de tuti hogy elmennék a nőgyógyászhoz.
2015. nov. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem van így. Én semmit nem igazán tudtam tenni ellene, már 7-8 éve így van, az első szülésem óta. Síkosító nélkül egyáltalán nem megy, de sokszor azzal együtt is ugyanaz van, amit leírtál. Mi elfogadtuk ezt. Mást nem tudtunk csinálni. Borzasztó kényes ott a nyálkahártya.
2015. nov. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Beszéltem a dokimmal azt mondta, hogy próbáljak meg tejsavas kúpot alkalmazni, hátha elmúlik...hormonoktól lehet azt mondta. uhh ha nem jön helyre, akkor ez tök kellemetlen lesz a továbbiakban :(
2015. nov. 23. 20:26
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem akkor volt ilyen amikor vmi fertőzésem volt. Terhesség alatt és utàn is minden vackot összeszedtem,nagyon érzékeny lettem. Lehet érdemes lenne bőrgyógyàsszal is beszélni.
2015. nov. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem ez kb szülés után 4-5 hónappal magától elmúlt. Már egyáltalán semmi kellemetlen érzés nincs, 1 éve nem fáj, pedig a szülés után rengeteg varratnak, hegnek kellett gyógyulni. Nagy mészárszék volt.
2015. nov. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én azért sem értem, mert én császárral szültem, úgyhogy ott nem szakadtam. Az első gyerkőc után ilyen nem volt, csak most a másodiknál :/ Lehet vetetek kenetet a dokimmal, nehogy fertőzés legyen...Bízom benne, hogy azért magától elmúlik egy idő után.
2015. nov. 23. 20:52
 7/11 anonim ***** válasza:

Nincs 8 éve fertőzésem.

Egy évben max. 1x van, azt kikezelem, aztán tejsavas irrigálás. Semmi összefüggés nincs szerintem a két dolog között.

Azt elhiszem, hogy hormonális változás okozza.

2015. nov. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Anno volt ilyen problemam,a nogyogyasz vmi tablettat irt fel amitol rugalmasabb lett gat-tajekon a bor,igy tobbet nem repedt fel. Sajnos nem emlekszem a gyogyszer nevere,de kerdezz ra hatha meg van ilyen most is:)
2015. nov. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!


A hüvelybemenet meg a gát az két külön hely.

És a probléma előbbinél van.

2015. nov. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanez volt, és pár hónap alatt teljesen leálltam a szexszel.

Hiába voltam dokinál, írt fel kenőcsöt, kezelt erre-arra, mindig berepedt, fájt, vérzett... a szex gondolatától is rosszul lettem, hiába vigyáztunk.


Azóta már nem vagyunk együtt, és az új partneremmel nincs ilyen gond hálisten.

2015. nov. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!