Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés után harmadik...

Császármetszés után harmadik héten szex?

Figyelt kérdés
3 hete volt a második császármetszésem,nem volt probléma,a méh összehúzódott rendesen,a varratokat a szülés utáni 10.ik napon kiszedték.vérzés azóta megszakításokkal van,hol van,aztán elmúlik,aztán megint van 1-2 napig.a hegem már csak ritkán fáj,a méhem is néha szoptatáskor görcsöl.ma óvszerrel szeretkeztünk a férjemmel,de égő érzés volt és fájt kissé.volt aki császárosan hamarabb szexelt?köszi!
2015. nov. 5. 21:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó ötlet! Egy jó kis méhgyulladás lehet a vége!
2015. nov. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Csak pár jel, ami arra utal, hogy még nagyon korai a nemi élet:

- van még vérzésed, még ha csak hébe-hóba is

- a heged is fáj közben-közben

- méhed is görcsöl néha szoptatáskor

- nem voltál még hat hetes kontrollon


Nem viccből találták ki a hat hetet... Én nem vagyok túl szigorú magammal szemben egészségügyi tekintetben (mondhatnám úgyis, hogy nem tisztelem a testem és egészségtelenül élek), de az ilyen kérdésekben szigorúan tartom magam az orvosi utasításhoz.

2015. nov. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem lett volna szabad... Sima szülés után se szabad, amíg doki nem mondja, a császár rádásul nagy hasi műtét.
2015. nov. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
86%

Egy pillanatig sem zavart, hogy szét van vágva és össze van varrva a méhed?

Még van gyermekágyi vérzésed, tehát a méhlepény helye sem gyógyult be, görcsölsz, fáj a heged, orvosnál sem voltál...

Ennek ellenére ennyire sürgős volt a szex? Őszintén, megérte?

És nem, a nők 99%-a fontosabbnak tartja a méhét, az egészségét, mint néhány percnyi kufircot.

2015. nov. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
84%
A méhed még valószínűleg tisztul, a méhszáj is nyitva lehet még, szóval hajrá, ha egy szép kis fertőzést szeretnél összeszedni!
2015. nov. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
a meh oblites cudar dolog. nekem ketszer oblitettek pedig még csak szexelni sem szexeltem erte, szimplan begyulladt a 7. napon....de ha igy folytatod neked is lesz szerencses hozza. a 6 hetet meg viccbol talaltak ki.
2015. nov. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
77%
Ennyire nincs önkontrollja 2 felnőtt embernek?
2015. nov. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
89%
A hat hét nem csak azokra vonatkozik akik hüvelyi úton szültek. Én komolyan nem is értem, hogy hogy jut eszébe bárkinek egy ilyen dolgot nem betartani. Az orvos nem azért mondja, mert szivatni akar, hanem mert komoly veszélye van. Hihetetlen.
2015. nov. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Én az ilyen kérdéseket sosem értem.

Egyrészt nekem az orvos körülbelül ötször elmondta hogy 6 hétig tilos a házasélet, de tételezzük fel, hogy az én dokim nagyon alapos volt.

DE lehet hogy én vagyok béna, de nekem ha nem lett volna tilos sem hiszem, hogy kedvem szottyant volna :D.. az első 6 hétben véreztem, fájtam, nem aludtam kb. semmit, non-stop szoptattam, örültem, hogy élek. Apuka szintén (ő nem ezek miatt, de ő sem sokat aludt, sokkal több dolga volt a háztartással, stb.)...

2015. nov. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
72%

Nem hallottal meg a 6 het gyermekagyi idoszakrol ?

Nem veletlen van !

2015. nov. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!