Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mást is bánt, hogy többször...

Mást is bánt, hogy többször is császárja lett?

Figyelt kérdés
Nem minősítem senki szülését és vitát sem szeretnék. Egyszerűen csak szerettem volna megélni, milyen a természetes szülés és sajnos nem sikerült, kétszer egymás után. Szomorú vagyok miatta, hogy az én életemből ez a tapasztalat kimarad. Más is érzett már így?
2015. nov. 23. 18:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
Természetesen szültem. De ha nem úgy sikerül, biztos nem bánkódnék miatta, csak az a fontos, hogy baba, mama egészséges legyen. :) Szerintem ne bánkódj, megváltoztatni a dolgot úgy sem tudod, felesleges ilyen miatt rágódni.
2015. nov. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%
Remélem egész életedben ez lesz a legnagyobb problémád. Soha nem értettem az ilyen kérdéseket, ahelyett hogy örülne valaki, hogy a baba és ő is rendben vannak, ezen gondolkozik...
2015. nov. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eddig egy szülésből egy császárom volt. Csak amiatt "bántott" a dolog, hogy kb. 10 órás vajúdás és 1 óra kitolási szakasz után szinte a finisben toltak a műtőbe. Ha előre tudjuk, szívesen megspóroltam volna a vajúdást. :)
2015. nov. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
16%
Hasonloan voltam en is..sot 3.ra mar nem is futhattam neki az is csaszar lett! Az elsot nehezen dolgoztam fel kb 3 honapba telt mire felepultem :( Nekunk ez jutott..mar nem torodok vele :) Ido mindent megold!
2015. nov. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
24%
Miért ne bánthatná a kérdezőt??Én ugyan simán szültem 2*, de ha kimaradt volna ez az "élmény" az életemből, biztos bántana valamilyen szinten.Nincs ebben semmi rossz ha bántja, természetes folyamat, majd idővel gondolom halványodik ez az érzés, és marad a két szép egészséges csemete szeretete:-)
2015. nov. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
38%

Nem, én tervezett császárra mentem. Külföldön élek, van erre lehetőség.


Nem vagyok miatta szomorú, őszintén bevallom, féltem a természetes szüléstől és ezt tartottam a biztos útnak.

2015. nov. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
A sógornôm 4-et szült császárral és nagyon bántotta, hogy kimaradt. Neki terapeuta segített feldolgozni.
2015. nov. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
73%

En is kulfoldon elek mint a 6 os valaszolo, es lehet csaszart valasztani, en azt kertem.

Es a kovetkezonel is azt fogok.

Ofulok, hogy igy dontottem, minden tokeletes volt!

2015. nov. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg lelkileg serult csaszaros anyuka van, van mar erre kulon segito csoport facebookon, szakemberek stb. Hidd el ezt en is fel lehet dolgozni idovel. En termeszetesen szultem, de tudom magamrol hogy engem is megviselt volna a csaszar lelkileg. Mindenkit mas visel meg.. nem szabad itelkezni.
2015. nov. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Szia, megkérdezhetem, hogy miért császárral szültél?

Nekem egy lányom van, természetes szülésnek indult, aztán életmentő császár lett belőle, ha még vár a dokim 10 percet ott hal meg a lányom a hasamban. Én azt mondom, hogy egy percig nem bánom, hogy császároztak, mert most van egy egészséges, gyönyörű 20 hónapos lányom. :-) Bár előbb gondolkodott volna az orvos, mert két órán keresztül voltak toló fájásaim, és egyszerűen nem bírtam megszülni a lányomat, de azt a szenvedést nem kívánom senkinek. Hát ilyen élményekkel azt tudom mondani, hogy ne bánd, hogy nem élted meg a természetes szülést.

2015. nov. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!