Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Első szüléskor nem volt...

Első szüléskor nem volt streptococcus b bacim, most 36 hetes vok és kimutatták. Hogy kaphattam el?

Figyelt kérdés
2015. nov. 25. 09:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Az hogy az első szülésnél sem volt az nem biztos, csak annyi hogy akkor amikor levették, akkor nem volt. Nekem is így volt. Elsőnél minden eredményem negatív volt. A másodiknál pedig kimutatták. Semmi gond ezzel, legalább jobban fognak figyelni rád és a babára.
2015. nov. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

túlkép bárhol elkaphattad ...

de nem is az a fontos ...

2015. nov. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az egyik anyuka a környezetemben mondta hogy ő Stretococcussal fertőzött most fogja a 3 gyereket szulni..... Tőle elkaphattam???
2015. nov. 25. 13:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Tényleg ne parázd túl, attól, hogy az elsőnél nem mutatták ki már akkor is lehettél hordozó, egyébként, bárhonnan bárkitől elkapható, kilincsről, puszival stb.
2015. nov. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Ez a baktérium nem olyan mint az influenza hogy csak úgy elkapja az ember. Nekem is volt, én az egész terhességet végigszenvedtem a hüvelyi fertőzésekkel. Attól mert pozitív lett, nem érsz kevesebbet. Annyit jelent, hogy szülés előtt kapsz infúzióban egy kis antibiotikumot. Meg majd mielőtt hazamentek, a babától vesznek vért a biztonság kedvéért.
2015. nov. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csatlakozom a tobbiekhez.

Lehet hogy mar hosszu ideje hordozo vagy, csak az elso szulesnel epp nem voltak tomegevel a bacik jelen a huvelyben, masodiknal pedig epp igen.

Mivel kb barhol osszelehet szedni es a legtobb felnott embernel nem okoz tunetet, igy lehetetlen megmondani, hogy ki hol kapja el.

Az a biztos, hogy szules kozben a babara vigyazni kell miatta.


Nekem sem volt elso szulesnel, 14 honappal kesobb szuletett a masodik babam, akkor mar antibiotikum kellett, mert volt. Szoval a harmadikra is ugy keszulok, hogy valoszinuleg lesz.

2015. nov. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!