Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés beinditasa vagy császár...

Szülés beinditasa vagy császározás?

Figyelt kérdés
Ti melyiket választanátok? Tapasztalatok esetleg.Első gyerekem lesz az idő pont lejárt de nem akar jönni.

2015. nov. 25. 10:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%
Egyiket sem, az orvosra bíznám, hogy egészségügyileg melyik jobb döntés. 11 évet tanult, tán csak jobban tudja, mint egy 25 mp-es guglizás...
2015. nov. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalatom szerencsére egyikről sincs.

Indítást kérném, ha ez az én döntésem lenne.

2015. nov. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Hacsak nem múlt el már a 41. hét is, akkor még egyik sem. Amúgy inkább indítás, ha válogatni lehet.
2015. nov. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Holnap leszek 41 hetes terhes
2015. nov. 25. 11:01
 5/17 anonim ***** válasza:
Választhatsz? Én ne választhattam, nm is akartam az orvosra bíztam a döntést (bár ha választanom kellett volna sima szülés), indították a szülést, de császár lett a vége.
2015. nov. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Hát én a várakozásért lobbiztam, a doki rugalmas volt, 41+2-re született a lányom, magától indult.
2015. nov. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ja a császár fel sem merült mint opció. Csak a túlhordás nem ok rá.
2015. nov. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
68%

mind a 3 gyerekem "túlhordtam" legalábbis a doki szerint

a neonatologus szerint meg 2 hetet tévedett a doki

erről ennyit


szal egyiket sem a 42ik hétig ...

hátha alapon

de ha kénytelen vagyok választani akkor indítás inkább mint egy műtét ...

2015. nov. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Inkabb inditast valasztanam, kiveve ha lenne meg valami ami ondokolja a csaszart.
2015. nov. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ezt így nehéz eldönteni, mert nem vagyunk orvosok és a te állapotodat sem ismerjük.

Van-e nehezítő tényező, magas vérnyomás, cukorbetegség, meconiumos magzatvíz, esetleg a ctg-n már nem a legjobb eredmények jönnek ki.

Ha minden más tökéletes, csak várni kell, akkor inkább az indítás mellett döntenék, ha gebasz van, úgyis császár lesz.

De inkább a dokira bíznám a döntést.

2015. nov. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!