Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés óta állandó torokfájáss...

Szülés óta állandó torokfájással, irritációval küzdök. Volt valaki még így?

Figyelt kérdés
Lehet nincs semmi összefüggés a kettő között, de olyan furcsa, hogy szülés óta szinte minden héten fáj a torkom. Olyan fájó, kaparó érzés..Már voltam házidokinál, írt fel antibiotikumot, a fül orr gégész torokváladék mintát vett, de semmit nem találtak. Már gondolok refluxra vagy valami ételre ami irritálhat..száraz a levegő? Nem tudom....vagy a hormonok is okozhatják? Olyan idegesítő már! Reménykedem, hogy nem csak én voltam ilyen helyzetbe és tudtok segíteni nekem.
2015. nov. 25. 16:31
 1/2 anonim ***** válasza:

egyrészt van most valami a levegőben, mi mindannyian ezzel szenvedünk, pedig nem szültünk mostanság.

másrészt, figyeljm iszol-e eleget pl. néha annyira leköti az embert a baba, hogy nem is kapcsol, ma még nem ivott :)

szerintem a hormonok is okozhatják, azok mindenre képesek, főleg szülés után.

köhögsz is?

2015. nov. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi. Nem nem kohogok, semmi ilyesmi nincsen, csak olyan furi a torkom.
2015. nov. 26. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!