Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 33 hetes kismama vagyok...

33 hetes kismama vagyok masodik gyermekemet varom, a napokban nagy merteku felfujodast tapasztaltam barmit meg eszek de ugy faj hogy szinteeros gorcsbe tor ram majd egy ido utan megint ram tor a gorcsos fajdalom valakinek hasonlo?!

Figyelt kérdés
Espumissan nem segitt,de nagyon meg ilyedtem mert gorcsos es nem akar mulni olyan mintha 5 percenkent jonne bele gorcs erossen aztan att megy ez lehet szelgorcs?!Arra is gondoltam hogy joslofajasok nincs bennen tapasztalatom csaszaros volt az elso szulesem..Mit kellene ereznem ha joslofajas lenne?!

2015. nov. 30. 22:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Az nem jelent semmit hogy császáros voltál.. Valakinek van jósló fájása valakinek nincs. Menstruációs fájdalomhoz hasonló érzéssel jár. Van, akinél az alhasban, másnál a medencében, a combok környékén teljesedik ki.
2015. nov. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

*megijedtem


Epegörcs?

2015. dec. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!