Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11hetes Kismama vagyok és...

11hetes Kismama vagyok és most először tapasztaltam ilyen halvány barnást enyhe folyást mikor a mosdóban voltam. Jól vagyok nem érzem rosszul magam. Aggódnom kéne vagy ez normális?

Figyelt kérdés
2013. máj. 21. 16:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez nem normális dolog, aggódni kell, és bemenni az ügyeletre azonnal!
2013. máj. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Inkább egy felesleges út...! Doki!!
2013. máj. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ügyelet, doki azonnal!

Lehet, hogy csak egy kis hormonhiány, vagy "semmiség", de baj kezdetét is jelentheti!

2013. máj. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Azonnal menj orvoshoz. Lehet,hogy gyógyszert fogsz kapni,hgy megmaradjon a terhesség!
2013. máj. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Bármi lehet, ezt így nem láthatjuk. Lehet, hogy kis semmiség, lényegtelen dolog (pl. jelentkezni akar a mensesed, de nem tud, elpattant egy kis ér a méhfalon), de lehetséges, hogy bajt jelez. Szerintem, menj el az ügyeletre, vidd a kiskönyved és mást nem kiderül, hogy fölösleges volt az aggodalom.
2013. máj. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
10 hetes voltam voltam en is par napja amikor elvesztettem a bababamat :( Ugyanigy kezdodott eloszor kis halvany barna folyas. Sokan megnyugtattak,hogy ez semmiseg,mert vannak nok akik meg menstrualnak is a terhesseg alatt. Masnapra elment a baba. Nem tudom,hogy ha elobb mentem volna orvoshoz meg most is meg lenne. De te ne jarjal igy. Jobb felni,mint megijedni. Remelem minden rendben lesz.
2013. máj. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Voltál dokinál, mit mondtak? Remélem nincs semmi baj!
2013. máj. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok.Még az este voltam az ügyeleten,nincs semmi baj jól van a Baba,de szigorú pihenést írtak elő és sajnos veszélyeztetett terhességem van :( Ma megyek a Dokimhoz kiíratom magam táppénzre aztán majd meglátjuk mi lesz.
2013. máj. 22. 10:41
 9/11 anonim ***** válasza:

Nagyon jól tetted, hogy elmentél!

Vigyázz magatokra és sok sok pihenés!

2013. máj. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönjük Aranyos vagy és Köszönöm a kommenteket is sokat segítettetek.
2013. máj. 22. 10:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!