Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy van ez a magánklinika...

Hogy van ez a magánklinika dolog? Melyiket érdemes választani?

Figyelt kérdés

Ma tudtam meg, hogy kisbabám lesz. De gondban vagyok, hogy hol szülessen.

SZTK-ba sosem jártunk, minden problémával magánorvoshoz mentünk, így magánklinikán szeretnék szülni is.

Viszont fiatal vagyok, sosem kellett ilyenen még gondolkoznom és nem tudom, hogy megy ez.

Onnan kell orvost választanom?

Ha minden vizsgálatom ott lesz, akkor minél hamarabb érdemes felvenni velük a kapcsolatot?

Vagy hogy megy ez az egész procedúra?


2015. dec. 7. 15:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
70%
10-es vagyok, problémás a terhességem (véralvadási gond miatt injekciót kapok naponta, amnióm is volt, vérzésem is volt, méhfájdalmam is), mégse vágnak ki, mint ahogy az egyik válaszoló írja. Sőt! Engem az SZTK-ból hajtottak el, hogy ilyen problémás terhesgondozást nem vállalnak. Jó, hogy levonják a tb-t:D
2015. dec. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
1-es: PIC sok vidéki klinikán sincs. Akkor aki ott szül sima államiban az mind felelőtlen? Onnan is ugyanúgy átviszik PIC-re mint a magánból. Ráadásul a magánban csak 36. hét után vállalnak szülést szóval kicsi az esély arra h PIC kéne.
2015. dec. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
34%

Én nem szülnék még egyszer magánklinikán. Az első ott volt, komplikációm történt, kihajítottak... (A gyerek nem kapott volna normális ellátást, így nem vállalták a felelősséget). Így átkerült egy gyermekklinikára borzalmas körülmények közé. A pénzemért nem azt kaptam, amire számítottam. Volt, hogy órákig vártam az orvost egy vizsgálatra. A szülésnél bunkó volt a szülésznő, a kaját lenyúlták (a beígért választékból, érdekes csak egy jutott, a rosszabbik)

A belgyógyászati problémához nem értett a dokim.

A másodikat államiban szültem és nem is bántam meg. Bár a körülmények nem annyira jók, mint a magánban, de a szakmai szempontok jobbak.

Ha nem lenne gond az anyagi háttér egyáltalán, akkor ha tehetném külföldön szülném a következőt, egy kinti állami kórházban, ahol van rendes gyermekellátás is komplikáció estére.

2015. dec. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!