Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Róbert Károly Magánklinikán...

Róbert Károly Magánklinikán hogyan történik a terhesgondozás? MIndent ott helyben elvégeznek? Melyik csomagot érdemes válASZTANI: OPTIMUM vagy PREMIUM? Ezeket a csomagokat mikor kell kifizetni?

Figyelt kérdés

#terhesgondozás #Róbert Károly Magánklinika #optimum csomag #premium csomag
2012. dec. 20. 09:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A PEREMIUM csomagot válaszd,és akkor fizetsz mikor kiállítják a számlát.
2012. dec. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

A szülés után vagy a szülés előtt állítják ki a számlát?

Esetleg van tapasztalatod róluk? Első babát várjuk és szeretnénk, ha minden tökéletes lenne.

Ha kiválasztottam egy orvost onnan, akit szeretnék felkérni, menjek be a klinikára és ott kérjem fel a terhesgondozásra és szülésre?

2012. dec. 20. 10:00
 3/11 anonim ***** válasza:

Igaz nem mostani kérdés, de jó kis véleményeket írnak:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..

2012. dec. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, amit tudtam, elolvastam a GYK-n, de a fenti kérdéseimre nem találtam választ.
2012. dec. 20. 10:23
 5/11 A kérdező kommentje:
Van valakinek infója Dr. Tóth Károlyról a klinikán?
2013. febr. 9. 15:32
 6/11 anonim ***** válasza:

December elején szültem ott,úgyhogy friss infóim vannak.

Itt találsz bővebb infót,ezt jobban én sem tudom leírni:

[link]

Én trimeszterenként vásároltam,a prémium csomagot,így mindent egy helyben megcsináltak.


Az összes orvos rendes,a terhesség illetve a bent töltött idő alatt,szinte mindegyikőjükkel találkoztam,igazán jót mondhatok.

Nekem Nega doktornő volt az orvosom,szerintem abszolút csúcs,szakmailag és emberileg is.Mindenképpen szerettem volna természetesen szülni,annak ellenére,hogy kicsi vagyok és vékony,a baba pedig 4kg felett volt..Megadta ennek a lehetőségét,sikerült is,amiért örökké hálás lesz:)

Tóth doktor egy fiatalabb,csendesebb,visszahúzódó doki,szerintem abszolút jó választás,ha ilyen orvost szeretnél(én örültem,hogy a doktornő inkább beszédes,"nagydumás" típus:))


Be lehet menni először egy körbetekintésre,ahol elmondanak,megmutatnak mindent,keresd meg Havasi Valériát,ő az ügyfélközpontos és beszélj meg vele egy időpontot.

2013. febr. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Gratulálok a babához és köszönöm a gyors választ.

Annyi jót hallottam a doktornőről, de engem zavarna, ha nő lenne az orvosom (kissé konzervatívak vagyunk ebben).

Esetleg Dr. Fekete Antalról is tudnál pár szót írni? Ő lenne a 2. jelölt, ha dr. Tóth Károly valamiért nem vállalna minket.

2013. febr. 9. 15:59
 8/11 anonim ***** válasza:

Rajta kívül nekem sem volt női orvosom soha(még háziorvos sem),de ott ragadtunk nála:)

Fekete Antal doktort nem ismerem,nem találkoztam vele egyszer sem.

Nekem még dr. Nyéky Boldizsár volt a jelöltem,ha a doktornő nem vállalt volna,őt tudom javasolni.

2013. febr. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8%

Én ezt mind ingyen kaptam a Sote 1-en.

Sose értettem, hogy minek kell az ingyenért fizetni.

2013. febr. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha van választási lehetőség, akkor mindenki válassza azt a megoldást, ami számára a legszimpatikusabbnak, és legbiztonságosabbnak tűnik. Ha valakinek ezt egy magánklinika jelenti, miért ne választhatná azt?:)
2013. febr. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!