Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Leírnátok szerintetek mi...

Leírnátok szerintetek mi hiányzik még a szülőszobára?

Figyelt kérdés

Most szedegetem össze a dolgokat.


Köntös, 1 pizsama, 1 papucs, 1 nagytörölköző, tusfürdő, iratok.

Ezeket csak a szüléshez viszem, a többit majd behozogatják. Kell még valamit elraknom?


2015. dec. 9. 12:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szülőszobára ha magadnak viszed a "ruhádat" akkor az ne pizsama, hanem hálóing legyen. Köntös szülőszobán szerintem felesleges, ásványvizet, szőlőcukrot viszont vigyél. Szívószál sem árt, ha van, ha feküdnöd kell akkor sokkal egyszerűbb azzal inni, mint palackból vagy pohárból. Férjednek is legyen papucsa.
2015. dec. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Párom nem jön be velem.
2015. dec. 9. 12:30
 3/17 anonim ***** válasza:
55%

Enni-innivaló

Ha a férjed bent lesz, akkor neki steril ruha (lehet venni a kórházban).

2015. dec. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Pizsama? Inkább hálóinget vigyél be!

WC papír is kell - beöntés után eléggé hasznos lesz. :D

Betét és bugyi, mert szülés után rádadják majd.

Papírzsepi.

2015. dec. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Köntös felesleges, nem mész sehová. :)

Vizsgálgatni fognak, felesleges lenne a nadrág. Hálóing vagy bő póló, amit könnyen fel és le tudsz venni, ha esetleg sürgősségi császárra kerülne a sor.

1 fürdőpapucs és egy, amiben sétálsz. Zokni, ha fázós a lábad.

Sportkupakos víz, abból könnyű fekve is inni. Esetleg 2 dl-es gyümölcslé, vagy szőlőcukor, esetleg műzliszelet. (Nálunk mindet engedték.)

Wc-papír vagy nedves törlőkendő.

2015. dec. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
71%

Vastag betét (inkontinencia vagy éjszakai), legalább 2db mamabugyi, amibe ezek be is férnek, azért jobb kettő, mert elmozdulhat, összepiszkolódhat, és akkor tudsz cserélni. Papírzsepi, nedves és hagyományos WC-papír, esetleg egy kisebb méretű törülköző, amibe az arcod, mellkasod tudod törölni, ha izzadnál. Egyébként is érdemes a nagy törülköző mellett egy-két kisebb is, amibe alul törülközöl, hogy ne a nagyot kelljen cserélgetni, hanem csak egy kicsit. Vastag zokni se árthat, ha fázós a lábad, illetve 2 papucs is jól jöhet, hogy legyen miben járkálnod, ha a másik vizes zuhanyzás után (ugyanis zuhanyozni naponta többször is kell, a gátnak jót tesz majd).


A babának legyen pár eldobható pelenka és textilpelus, mert azt nem mindenhol adnak, és jól jöhet ugyebár.


A többi ráér később is, ha jönnek hozzád látogatni. :)

2015. dec. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
52%

telefon!!!


pizsama valóban nem jó... bár vsz kapsz a szüléshez kincstárit, már amikor rajtad lesz.

tusfürdő mellé nedves törlőkendő, szivacs vagy mosdókesztyű.

és egy kistörölköző is lehet, praktikus lenne.


papucsnál figyelj rá, hogy tiszta gumi legyen, bírja a vizet, le lehessen mosni, gyorsan száradjon.


én vinnék valami olvasnivalót is, ki tudja mennyi ideig leszel bent.

2015. dec. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
52%
És ami lemaradt: fertőtlenítő gél, hogy át tudd törölgetni a WC-ülőkét, mielőtt ráülsz, ugyanis szülés után közvetlenül nem nagyon lesz erőd egyensúlyozni fölötte. :)
2015. dec. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
68%
ja, és néhány eldobhatós pelenkázó alátét. szülés után magad alá majd az ágyba... mert azt ki tudod magadnak is dobni, ha véres lesz, nem vagy az ápolónőkre szorulva a lepedőcsere miatt.
2015. dec. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

" eldobhatós pelenkázó alátét"

igen!!

màr el is felejtettem ezt, és milyen nagyon hasznos volt. itt adtak a korhàzban, folyamatosan cserélgettem..plàne, hogy szivàrgott a magzatviz.


pizsama helyett szerintem hàloing legyen.

2015. dec. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!