Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vérzik a gátsebem holnap...

Vérzik a gátsebem holnap megyek dokihoz mit fog vele csinálni? Meg fog vizsgálni?

Figyelt kérdés
Félek a vizsgálattol így is fáj nem akarom hogy megpiszkálja meg olyan kellemetlen ennek a szülés utáni vérzésnek elég rossz szaga van hiába zuhanyzom naponta többször.aki volt hasonló helyzetben annak mit csinált a doki?mit írt fel?és mitől vérezhet egyáltalán a gátseb?
2015. dec. 10. 12:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Bocs a buta kérdésért, de honnan tudod, hogy a gátsebed vérzik, ha egyébként is vérzel?

Mit tapasztalsz? Amikor hazajöttél a kórházból megnézett a doki, hogy össze van-e forrva? (Nekem mivel nem felszívódó varatom volt még 2 nap múlva vissza is kellett mennem varratszedésre, addigra szépen összeforrt.)

2015. dec. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja egyébként az hogy vérzel nem fogja meglepni :) Nekem a 7 hetes kontrollra jött meg újra és simán megvizsgált, mondta is, hogy ez igen már menstruációs vér és nem a tisztulásos szülés utáni. Nyugi látott ő már ilyet.
2015. dec. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
3 hete szültem már inkább barnás a vérzésem meg onnan tudom hogy a gátseb vérzik hogy amikor wc-zés után törlöm magam friss piros vér van a wc papíron meg fáj is a sebem.am mikor haza jöttem nem nézett meg senki nincs fogadott dokim.jah és felszívódó varrataim vannak
2015. dec. 10. 13:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Valószínű h nem a gátsebed vérzik, de nézesd meg a dokival, az is lehet h elfertőződött, főleg ha még a szaga is rossz, + szülés után 3 héttel már nagyon nem kéne fájnia. MÁr ránézésre is látja hogy jól gyógyul-e vagy van-e valami baj vele.
2015. dec. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan nézesd meg. Ha bármit kell vele csinálni, fognak adni érzéstelenítőt, nem fognak kínozni feleslegesen. A vérzés, szagok miatt ne idegeskedj. Én idén állandóan menstruálok, de olyan szinten, hogy most már öt hónapja megvan. Rengetegszer megvizsgált így a dokim, szeme sem rebbent. Persze én kínosan éreztem magam, főleg amikor egy brutális méhgyulladást, meg huvelygyulladast és gombát is összeszedtem, és nah annak volt szaga. De a doki inkább azt mondta, hogy sajnálja, hogy ennyire ver a sors, ne stresszeljek a vizsgálat miatt, neki muszáj megnézni, megtapogatni, de higgyem el, hogy őt ez nem zavarja, ezerszer rosszabb dolgokat látott már, egy véres nemiszerv neki napi rutin.
2015. dec. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is lassan gyógyult a gátam, még 4-5 hét után is feszült, kemény volt itt-ott. Nekem egy helyen hamarabb szívódott fel a varrat a kelleténél, így kaptam bele két új öltést utólag.

Az orvos meg fogja tudni mondani, honnan ered a vérzés. Ne aggódj, nekik ez egy rutinvizsgálat, nincs mit szégyellned.

2015. dec. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!