Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » DM-ben láttam kapható eldobhat...

DM-ben láttam kapható eldobható bugyi.42-44 méret volt ráírva az összesre.2 helyen is néztem. Ez csak egy méretben létezik? Jó lehet rám, ha amúgy az alsóneműim M-sek?

Figyelt kérdés
2015. dec. 11. 11:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg jó rád, de nem ajánlom, nagyon vacak.

Tena fix (vagy más rögzítőnadrág) vagy felnőtt pelenka (ez gyakorlatilag betét és rögzítőbugyi egyben).

2015. dec. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
M-es méretemre L-eset vettem, és bár hatalmas volt a szülés után is a pocim, nagy lett.
2015. dec. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is a Tenafixről olvastam a legjobbakat, a védőnő szerint nálunk a kórházban is ezt ajánlják a leginkább. Nem is drága, kb. 300 Ft darabja, vannak méretek és nem eldobható, hanem többször kimosható. (Kórházban, kézzel is, állítólag seperc alatt meg is szárad.) Vettem bele Tena betétet, én ezzel készülök.


34+0 hkm

2015. dec. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tena Lady Extra betétet vettem én is. Gondoltam valami eldobható alsót vennék hozzá amit majd nem sajnálok. Ezt a Tenafixet majd megnézem, köszönöm! :)
2015. dec. 11. 11:43
 5/6 anonim ***** válasza:
75%

Nem tudom milyet van a dm-ben, én ilyet vettem [link]

nekem tökéletes volt, nem szakadt könnyen így volt, hogy csak a betétet cseréltem ki benne. Szóval 1 dobozzal elég volt a kórházba bőven. A 40-42 szerintem nagy M-es méretre.

2015. dec. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

En ezt a dm-eset nem ksmerem, de masik drogeriaban vettem szinten eldobhatot. Nah, en el is dobtam, de kb fel ora hasznalat utan.

Annak kb olyan anyaga volt, mintha papir es muanyag kevereke lenne, buggyos volt es a gumirozas miatt viszkettem. Borzaszto volt.


Viszont a tena rogzitobugyi tenyleg jo. En s-es meretet hordtam terhesseg alatt is mindenbol es a bugyibol is azt vettem meg.

Kenyelmes volt es eleg magas dereku, ami pont jol jott, mert tartotta a hasamat is (ugye elegge puha allaga lett, ahogy kijott a baba, de nem huzodik vissza egybol). Ehhez mondjuk szarnyas betetet nem lehet berakni, de a tenak amigy is szarny nelkuliek, legalabbis amit en vettem az volt.

nagyon konnyen moshato es kb fel ira alatt megszaradt az anyaga miatt.

2015. dec. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!