Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Úszópelenkából létezik eldobha...

Úszópelenkából létezik eldobható meg "nem eldobható"?

Figyelt kérdés

[link]

Ez pl. ugye mosható. Akkor ez akár hányszor használható?

De ugye vannak azok amik több darabosak. Gondolom azok az eldobhatóak. Melyik a jobb? Mert ez az újra használható (ha tényleg az) sokkal gazdaságosabbnak tűnik.


2013. júl. 14. 11:32
 1/5 Kerria ***** válasza:
100%

Mi úszásra hordtuk a kislányunkat. Ott ilyen az előírás. Ez amit linkeltél ez a mosható verzió, DE a pisi és a folyékony kaki kijön belőle... :( Elég sokszor lehet használni, de a mosások következtében egyre kisebb a pelenka hatása.


A sima eldobhatós sem zár tökéletesen, abból nekünk "csak" a pisi jött ki... (láttuk). Azt meg tényleg csak egyszeri használatra találták ki.

2013. júl. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én mindenképp eldobhatót vennék a helyedben, mert gondolj bele , hogy kakil egy igazi adagot a gyerkőc és utána sikálhatod otthon vagy még a strandon ha vissza szeretnéd vinni a vízbe. A másik meg az, hogy ez a méret kb egy szezont bír ki és lehet 30 Ft/db áron venni már eldobhatót amit szintén többször ráadhatsz ha nem kakil bele. Vagyis Én mindig úgy csináltam, hogy bementünk a vízbe mikor kimentünk pihenni/enni akkor egyből levettem róla, a vizet kinyomkodtam belőle (nem csavartam) amennyire bírtam utána kitettem a napra száradni és mire újra bementünk a vízbe ugyanúgy rálehetett adni (persze nem szárad meg, de nem csöpög belőle a víz. Viszont érdemes 2-3 db-ot elvinni a "balesetek" miatt és a strandolás után a vizes úszópelust mindenképp dobd ki, ezeket már legközelebbi alkalomra semmiképp ne szárítgasd!


Remélem tudtam segíteni.

2013. júl. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen :) Babaúszásra kellene nekem is. Akkor tényleg jobb az eldobható mert a babám még nincs három hónapos így csak hígat kakil.
2013. júl. 14. 11:52
 4/5 Kerria ***** válasza:

Tyűűű, 3 hónapnál fiatalabb és engedik úszni? Nekünk anno azt mondták anyatejeseknél betöltött 3 hónap, tápszereseknél betöltött 4. hónaptól lehet babaúszásra menni. ( az úszóoktató, és a gyerekorvos is ezt a választ adta)


Viszont kérdezd meg az oktatót, mert itt a mi környékünkön csak ilyen moshatót engedélyeznek úszásra. Én a híg széklet miatt a mosható alá tettem az eldobhatósat. És a moshatóból egy számmal nagyobbat vettünk, de állítható volt a comb és a derékpántja is, így nem szorította el a babát a sok réteg.

Ilyesmi: [link]

2013. júl. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Itt is csak három hónaposan lehet menni. De jövő hónapban betölti, majd akkor megyünk. Most még csak érdeklődök. Akkor azért rákérdezek az oktatónál.
2013. júl. 14. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!