Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ismer-e valaki, vagy tud-e...

Hamarné Enci kérdése:

Ismer-e valaki, vagy tud-e valaki a debreceni Kenézy Kórházban olyan szülésznőt, akit fel lehet fogadni szüléshez?

Figyelt kérdés
Nem szeretnénk orvost fogadni, csak szülésznőt. Ebben kérném a segítségeteket! 26 hetes kismama :)
2015. dec. 14. 15:20
 1/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Én úgy tudom, nem lehet a Kenézyben szülésznőt fogadni. Szülésnél 2 szülésznő és egy orvos van veled, az egyikkel le kell "bizniszelni" :D a dolgot még ott, akkor. Aztán a végén, esetleg adsz neki csomagot vagy borítékot. Szerintem nagyon kedves mindenki. Menj el szülésfelkészítőre, mindent meg fogsz tudni. Én januárban fogok ott szülni, nekem sincs dokim, ha gondolod, majd valahogy leadom az infókat. :D :)

2015. dec. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat, persze várok minden infót ahogy lesz időd :)

Érdemes elmenni a szülésfelkészítőre?

2015. dec. 18. 10:00
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes. Végigvezetnek mindenhol, megmutatnak mindent. Úgy gondolom megnyugtató látni, hogy mégis, hová kerül az ember főleg, ha apás szülés lesz, ő is látja hová kell menni, mit kell csinálni.Nekik is hasznos. 2 alkalmas. Egy másik napon a csecsemőgondozásról beszélnek az ápolók. :)
2015. dec. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És hogyan lehet erre jelentkezni? Interneten? Telefonon? Személyesen?
2015. dec. 20. 18:08
 5/10 anonim ***** válasza:
A kenézy szülészetét kell hívni 52/ 511-753 Én azt hiszem épp ennyi idős voltam mint te most. Felhívod, hogy szeretnél menni szülésfelkészítőre. Általában azok szoktak menni akiknél apás szülés lesz. Szinte csak párok voltak és egyszerre 7-8 pár megy. Adnak majd időpontot. Általában délután 3 tól van 4 ig. (kb) Azt hiszem ennyi :)
2015. dec. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat,fel fogom hívni mindenképp :) Biztos tudnak újat mutatni!
2015. dec. 27. 11:04
 7/10 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én is a Kenézyben fogok szülni. Most vagyok 29. hetes. Én akkor voltam egy napra befektetbe amikor 20 hetes voltam, magas vérnyomás miatt. Azóta szerencsére minden rendben van. Nekem is lenne pár kérdésem,mint pl. Hogy ott is "kötelező" a hálóing használat? A szülés felkészítő pénzbe kerül-e, mert ha jól tudom a Klinikán igen. Természetesen nem ez fog visszatartani,mindenképpen megyünk, csak érdekel. Ezen kívül amit az apukának kell felvenni szülésre meg kell venni előrre vagy ott adják? :)
2016. jan. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok(vagyis az összes) :D


Hálóing az ajánlott igen, de én is pakoltam be tunikát és cicanacit is.... hátha.

Itt nem kerül pénzbe a felkészítő.

Nem kell megvenni apa ruháit sem. Egy köpenyt fog kapni láb és hajzsákot, de mindenképp vinni kell neki is papucsot! Boldog babavárást. :)

2016. jan. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én most hívtam a Kenézyt meg is kaptam az időpontot január 26-ra 😊 Lehet hogy egyedül kell mennem de már nagyon várom 😊 köszönöm a segítséget 😊
2016. jan. 5. 09:30
 10/10 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit :) Nem muszáj apának menni... mehet egy tesó vagy anyukád is.. Egy tartalékos :D Nekem a férjem akkor külföldön volt és nővérem jött velem. Az a lényeg hogy te hallod, látod, és kapsz kis papírt a végén amivel tudod igazolni, hogy voltatok, és senki nem fog emlékezni hogy kivel voltál :) Remélem aznap már én is bent leszek/leszünk :D
2016. jan. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!