Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nektek hányadik héten indult...

Nektek hányadik héten indult meg a szülés? Mik voltak az előjelei? Hogyan indult?

Figyelt kérdés
37+6 napos vagyok és nagyon várom már, hogy babázhassak. Már minden apróságot előjelnek veszek. :-)

2015. dec. 18. 09:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
39+3 hétre indult meg. Aznap már voltak fájásaim, de enyhék és totál rendszertelenek, azt hittem még csak a szokásos jóslók. Délután elkezdett elmenni a nyákdugóm. Este 10-kor mentünk be a kórházba, akkor már 3-4 perces, komoly fájásaim voltak, de szinte a semmiből erősödtek és sűrűsödtek be. 6 óra múlva megszületett a fiam.
2015. dec. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

39+4.

Semmi előjele nem volt. Reggel CTG-n voltam, meg is vizsgált a doki. Hazafelé beugrottam ide-oda vásárolni, és délben éreztem az Auchan pénztárnál, hogy valami folyik. De még akkor sem éreztem mást. Sokat vezettem aznap, de semmi bajom nem volt.

Hazamentem, letusoltam, szóltam a férjemnek, jöjjön haza. Kb 3-4 között értünk a kórházba, akkor már voltak kisebb fájások.

Este 10-kor a kezemben volt a fiam.


Jósló fájásom sosem volt. Előjel semmi.

2015. dec. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Nekem már ennyi idősen, mint most te vagy, megvolt a kisfiam.

Egész pontosan 37+3 naposan született meg.

Én már bent voltam a kórházban, mert toxémiám volt. Felszökött a vérnyomásom, nyomást éreztem ez miatt a fejemben, a szememnél, kétszer mérték vérnyomást, majd közölték, hogy akkor készítsem a holmimat és megyünk a szülőszobára és indítják a szülést. Közben délután olyan volt, mintha a nyákdugó távozott volna, ezt meg is említettem az orvosnak. És ahogy sétáltam a szülőszoba felé, akkor éreztem, mintha valami szivárogna. Magzatvíz volt.

Igazából előjeleket ne várj, vagyis ne alapozz rá, mert nekem 36 hetesen is sikerült a vajúdóban kikötnöm, mivel 3 perces fájásaim voltak, de ezek orvost is megtévesztő jóslók voltak, szülni nem szültem, ekkor kerültem be az osztályra és másfél hét múlva szültem.

Türelem, nincs már sok hátra!:)

2015. dec. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

41+2

Kemenyedtem, es egy ido utan elkezdtem merni(du. 3 korul)es 10 percenkent jottek ezek a kemenyedesek es pici menzis gorcsok. Aztan elment a nyakdugom es a fajasok ejfelre 3-4 percesek lettek, ekkor mentunk be a korhazba. Sajnos lassan tagultam, 9 cm-nel pedig nem ment tovabb es kimerult voltam, delutan 5:40-kor csaszarral szuletett meg a kislanyom.

Most 37+2 hetes vagyok a 2. babankkal es mar en is tukon ulok, remelem nem varat annyit magara mint a noverkeje jo 2 eve :)

2015. dec. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
41+5 naposan indítani kellett...2 ujjnyira nyíltam ki, de az is csak az utolsó előtti nap sikerült...úgyhogy ezért lett indítás.
2015. dec. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
En nekem napra pontosan szuletett a fiam.Bementem az utolso vizsgalatra es mondtak h mar nem mehetek haza,ma meg fog szuletni a babam.Elfogyott a magzatvize.Inditottak,oxitocin,4ora mulva ott volt.
2015. dec. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

A nagyobbik fiam a 39. héten született. Előjelét nem igazán láttam, bár sokan mondták, hogy már lent van a pocakom, én ezt sem láttam. Viszont jött egy jó kis hidegfront, és ez a fájásokat is meghozta :D


A kicsi meg még itt van a pocakban, 30 hetes vagyok, úgyhogy ő még maradjon szépen februárig :) De már én is nagyon nagyon várom, hogy láthassam, meg az igazat megvallva, most kezd már nagyon kényelmetlenné válni a pocakom, főleg alvásnál.

2015. dec. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

39+5. A szokásos mindennapos.. jósló fájások. Amik furcsa módon erősebbek lettek zuhany és séta hatására. Pedig eleinte fel se vettem.

Az utolsó éjszaka kegyetlen volt, alig aludtam, nagyon feszített a derekam és a szeméremcsontom. Addig jó alvó voltam. Aznap is sokat keményedtem de azt se vettem jelnek.

2015. dec. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

40+5 hétre született meg a lányom!

Nem volt semmi előjele!

Fájásokkal indult (enyhe menszesz szerű görcs) zuhany,erősebb lett,már a derekam is elkezdett fájni,ebből is tudtam,h ez az lesz :-) Ez csüt. 22 órakkor kezdödött és péntek 14 órára lett meg a kicsi :-)

Holnap lesz pont 1 éve :-)

2015. dec. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
39.heten szombaton este nagyon gorcsoltem. Mertuk az idot,de nem volt szabalyos,ugyhogy lefekudtem aludni. Hajnalban fel 6-kor elment a ferjem dolgozni,en pedig visszafekudtem aludni. Nagy nehezen elaludtam,majd arra keltem hogy nagyon kell pisilnem. Felultem az agyon es elontott a magzatviz. Eloszor azt hittem bepisiltem,majd amikor felkeltem egyfolytaban csurgott...Akkor leesett,hogy szulni fogok :) Reggel fel 7 volt. Bementunk a korhazba,9kor kaptam oxitocint. 11-kor jottek a tolofajasok,11:41-kor megszuletett a Kisherceg ❤
2015. dec. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!