Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ismertek olyat, akinek 3...

Ismertek olyat, akinek 3 császárja volt? Milyen komplikációk léptek fel? Hogy viselte?

Figyelt kérdés
2015. dec. 19. 08:33
 1/9 anonim ***** válasza:

A nővéremnek 3 orvosilag indokolt programozott császárja volt, 26, 28 és 30 évesen. Az elsőnél volt igazából komplikáció, amikor az érzéstelenítő nem hatott és gyorsan elaltatták. A többi gyereknél hatott az érzéstelenítő, így nem volt gond.


A harmadiknál nyílt a méhszája a 24. héttől, de császáros komplikáció nem adódott (nem volt baj a sebével, stb.).


Ő azért volt császáros, mert asztmás, allergiás és téraránytalan volt a gyerek. A többinél egyébként azért, mert olyan orvosnál szült, aki nem támogatja a császár utáni következő természetes szülést.


Most úgy néz ki, nekem is programcsászárom lesz majd, mert trombofíliám van és nekem is van öröklődő csípőproblémám...de mi csak egyet szeretnénk, így nem tudom majd "tesztelni" a műtétet.


28N, 28 hkm

2015. dec. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Anyukámnak volt három is, 26,33 és 40 évesen. A bátyámnál azért császározták, mert már napok óta vajúdott és semmit nem haladt, velünk meg azért, mert az első császár volt. Komplikáció egyedül a hugomnal volt, rosszul adták az érzéstelenítőt, amin nem.csodálkozunk, mert vidéki kórházban szült, nem volt külön aneszteziológus, hanem a nőgyógyásza csinálta, végül elbódították, mert altatni a dokija nem tudott, altatóorvos meg nem volt a műtétnél... Azóta szerencsére bezárták már a kórházat, de sok érdekes dolog történt még másokkal is. Nah de ez nem tartozik a témához. Mindhárom műtét után gyorsan felépült anyukám, 60 éves, és most sincs gondja. Egyik terhességnél sem volt gond, se koraszülés, se hegszétválás, semmi. Ő ha maga választhatna utólag is császárt kérne, sőt ő nagyon sajnált engem, hogy természetes úton kellett szülnöm, nem érti, hogyan tudtam megcsinálni.
2015. dec. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én olyat ismerek, akinek 4 volt, semmi probléma nem adódott.
2015. dec. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem 3 volt, + 1 méhműtét. A 3. gyerkőc koraszülött lett, nagy eséllyel a sok műtét miatt.
2015. dec. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ismerősöm szeptemberben szülte a harmadik gyermekét császárral, semmi komplikáció nem volt egyiknél sem. Elmondása szerint a második és harmadik volt a "legjobb", gyorsan fel is épült.

Nekem tavasszal lesz a harmadik császárom, remélem én is így látom majd utána.

2015. dec. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Anyumnak, bár az már régen volt. 30-28-25 éve. Akkoriban az orvosok nem javasoltak 2 császárnál többet (ő pedig nem szülhetett másképp), de becsúszott a húgom és végül vállalta a kockázatot, megtartották. Nem lett semmi problémája a 3. császárból. Pont ugyanúgy történt minden, mint az első kettőnél.
2015. dec. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 szalaiga.bor válasza:
Persze. A Római birodalomban két triumvirátus is volt, komplikáció meg akadt bőven :-)
2015. dec. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ismerek igen, nem volt semmi komplikáció.


Illetve annyi, hogy kibírhatatlan rossz kölyök mind a három.

2015. dec. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Anyum, 21, 19 és 12 éve. Nem volt semmi probléma. Emellett 23 éve volt természetes szülése, akkor a baba meghalt. (szülési komplikációk miatt)
2016. jan. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!