Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek e miatt lehet...

Szerintetek e miatt lehet majd esetlegesen császárom? Anyai ágon komoly komplikációk a szülés körül!

Figyelt kérdés
Ezt lehet állílólag örökölni is. Anyai nagyanyám majdnem kérszer meghalt, ikreket várt és egyik elhalt éés daganatként elkezdett nőni, ki kelllett venni a méhét. Utána meg mélyvénás trombózist kapott. Anyám is hónapokat feküdt a kórházban szülés előtt valamilyen komplikációval.

2015. ápr. 7. 13:00
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem csak emiatt nem, ne aggódj :)
2015. ápr. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
erre hivatkozva nem találsz dokit aki megcsászározna szerintem. max ha eleget fizetsz, akkor "vehetsz" császárt, de szted a nagy hasi műtét az tuti komplikáció mentes??
2015. ápr. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nemhiszem,mind a két eset előfordult a mi családunkban is,a trombózis nem is egyszer,emiatt fel sem merült,hogy császározni kell. Emiatt nem lesz császárod.
2015. ápr. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
Nem. Ebben semmi ismétlődő komplikáció nincs. Szerintem ha van időd, olvasd el egy császár lehetséges szövődményeit, rögtön tudni fogod, hogy harcolj a hüvelyi, természetes szülésedért!
2015. ápr. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
Anyai ágról kapott "örökségünket" cipeljük. Ezek miatt nem lesz feltétlenül császárod, de az, amit ezek a történetek okoztak, belső félelmek és gátak, már okozhatnak gondot. Minden fejben dől el, és hatással lehet a szülésedre a benned levő félelem. Én nem tágultam ilyenek miatt, nem véletlenül tanultam meg azóta azt, amit lehet erről. Javaslom, hogy beszélgess szakemberrel erről, aki segít feldolgozni, és félretenni a félelmeket: perinatus.hu Nekem itt segítettek.
2015. ápr. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%

A trombózisra tudok írni:


a császár után sokkal nagyobb rá az esély, így akinél ez bejátszik (öröklött trombózishajlam), annál pont hogy a természetes szülés irányába próbálják "terelni" a dolgokat, ha lehet.

2015. ápr. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én koraszülött voltam, és az öcséimnél is volta komplikációk amikor anyu szült. 3 spontán szülésem volt, az utolsónál sajnos akadtak komplikációk.
2015. ápr. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kizárt! :)
2015. ápr. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
34%
Szülni csodálatos dolog! Ne agyalj "menekülőutakon".
2015. ápr. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálunk volt trombózis a családban, fel sem merült hgy emiatt császárral kell szülnöm, végül más ok miatt császár lett, és már nem tudom pontosan hány hétig mindennap injekcióznom kellett magam véralvadásgátlóval a trombózis elkerülése miatt.
2015. ápr. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!