Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 8ányadik hétzől várható a szülés?

8ányadik hétzől várható a szülés?

Figyelt kérdés
Hányadik héttől várható a szülés, mi az az időpont amikor már gond nélkül beindulhat?
2015. dec. 25. 07:26
 1/4 anonim ***** válasza:
37-től nem koraszülött hivatalosan. De 34-36. között már kései koraszülöttnek számít, ilyenkor már nem szokott velük nagyobb gond lenni.
2015. dec. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Így van ahogy az első írja, és sokan szülnek 38-39. héten. Pl nekem mindhárom 38 hétre született. De ilyenkor még ne kezdd el azt várni hogy most már bármikor beindulhat, mert ugye több hét is eltelhet anélkül hogy bármi történne, az meg úgy elég idegtépő.
2015. dec. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondták, amikor a 36 hetet betöltöttem, hogy most már azért úgy készüljek, hogy bármikor jöhet a baba, szóval elővételbe már ne vegyek mozijegyet :) Nem azért, mert lett volna szülésre utaló konkrét jel, csak hát ilyenkor már tényleg simán beindulhat, és a babának sem lesz ebből baja.

Egyébként a fiam betölött 39. hét után született kicsivel, és már nagyon vártam, hogy eljöjjön az ideje :) Remélem a kisebbik sem akar a kiírt időn túl még bent tanyázni, mert már most, 31 hetesen is kezd igen kényelmetlenné válni kettőnknek egy testben.

2015. dec. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

37.héten ,de már a 36.hét is jónak számít úgy tudom:)

14/l

2015. dec. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!