Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szilveszterre vagyok ki írva...

Szilveszterre vagyok ki írva és még mindig semmi jel. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
A terhességet is nagyon jol viseltem, de nem gondoltam, hogy a 40. heten is egybe leszek.
2015. dec. 29. 08:42
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Hogyhogy mit tehetnél? Semmit. Vársz.


Nekem tökéletes terhességem volt, imádtam, végig jól voltam. 30 km-re volt a kórház, 39+4 hetesen is kocsival mentem CTG-re, dokim is megvizsgált, minden ok volt, aztán hazafelé bementem még 1-2 üzletbe, és az Auchan pénztárnál elkezdett folyni a magzatvíz. Hazakocsikáztam, letusoltam, megvártam a férjem, és együtt mentünk a kórházba. Estére a kezemben volt a fiam.

Soha egy jóslóm sem volt.

Szóval attól, hogy nem érzel semmi jelet, még bármikor megszülhetsz. Akár ma délután is.

2015. dec. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Első gyerek 39+3-ra született, nulla előjellel, este hétkor kezdett először fájdogálni a hasam, reggel 9-kor megszületett.

A másodikat meg 42+0-nál indították, mert SEMMI nem történt addig.

Kitartás, tudom, hogy ilyenkor már totál kész vagy, de nincs jó módszer.

2015. dec. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egy kis hazimunka pl.porzivozas, felmosas es ha kellemesen elfaradtal egy jo meleg furdo.

Nekem sem volt soha semmi a terhessegem alatt. Szinte egesz nap a kertben voltam, gereblyeztem stb. Pancsi utan el is aludtmm,mert olyan faradt voltam (delutan 3-kor). Majd este fele felebredtem (9 korul) pisilni es akkor vettem eszre,hogy verzek. Tusolas, telefon, ugyelet. Tagulasos verzes. Este 11-kor mentunk be es hjnali 5-re megszuletett a fiam. Hozzatennem,hogy elso gyerek es rettegtem a szulestol.

Probalj mozogni , de ne eroltesd meg magad. A meleg furdo is jot tesz, nnekem is a szuleszno javasolta, mert egy hetet tulhordtam.

2015. dec. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az,h semmit nem érzel még semmit sem jelent. Én 40+5 hetesen szültem :-) semmi de semmi előjele nem volt. Elmentem magzatvíz vételre CTG-re, aztán étterembe pizzáztunk egyet,este 8kor anyósék néztek át 9körül elmentek,elmentem tusolni és aluszkálni :-) álmomban sem gondoltam,h aznap már elkezdődik valami:-) este 10kor jöttek a fájások és másnap 2re lett meg a lányom :-)


Nyugodj meg,a baba tudni fogja mikor érik meg a kinti világra. Majd ő dönti ezt el.

Én is bevetettem sok praktikát. Semmi nem vált be. :-) teljesen felesleges aggódni,tudod baba még nem maradt bent!! :-)

2015. dec. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 NikiDávid ***** válasza:
En is 31 vagyok kirva vasarnap este bejőttem joslofajaoskal 1 ujnyira voltam tag, hetfon kaptam egy 15-20 perces pozet... Sehol semmi meg minidg. Ma nagyon faj szivem most megyek nstre 1 kor lesz egy uhgom ha vmi nem jo akkor csaszar. Szoval ha nem akar joni ugy sem fog meg inditoval sem. Itvagyok elo pelda.
2015. dec. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én este hatig nem hittem el, hogy pár órán belül szülni fogok. Délután ctg, minden rendben, teljesen zárt méhszáj, jósló fájás sehol. Aztán hatkor elfolyt a víz, hétkor mire beértem a kórházba és megvizsgáltak, már a külső méhszáj el is tűnt, aztán 20 majd 10 percenként jöttek a fájások. Utána viszont nehezen tágultam, de másnap délelőtt már babáztam. Majdnem kereken két éve volt ez :) ...
2015. dec. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért kène jelnek lennie- Én mèg mikor a magzatvizem szivàrgott sem gondoltam hogy szülni fogok :D
2015. dec. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!