Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vékony csajszik könnyebben...

Vékony csajszik könnyebben vagy nehezebben szülnek?

Figyelt kérdés
Kinek mi a tapasztalata?
2010. márc. 24. 23:02
 1/7 anonim ***** válasza:
A szülés könnyebbsége nem a külső, hanem a belső méretektől függ,mert lehet egy sovány csaj tágulékony és laza, míg egy kövérebb, széles csípőjű is lehet merev és szűk, azaz amikor pont a kitolási szakasznál áll le a dolog, és lesz belőle császár. Van egy barátnőm, aki pici és sovány, de a tesója is az. Tesó 4 gyereket villám megszült, ő meg totál széjjelszakadt az elsőnél, 2 év eltelt, de még mindig nem jött rendbe. Ez egyértelműen a doki hibája, neki kell látni azt (belső vizsgálattal), hogy képes-e megszülni az adottságaival a gyereket, vagy pont ilyen összeférhetetlenség miatt jobb megcsászározni.
2010. márc. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja, és még annyit, hogy a sportoló csajok szülnek (érdekes módon) nehezebben.
2010. márc. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Úgy értem a hivatásosok,(pl. Rubint Réka...), nem akik néha lejárnak a konditerembe, vagy egyéb sportot űznek.:)
2010. márc. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon vékony vagyok,keskeny csipö,fiús alkat. Nagyon féltem,hogy hogy fog kijönni az elég nagy elsö babám,de nagyon hamar,kb 3 nyomásra kint volt,pedig még a kezeit is maga elé tette,úgyhogy repedtem rendesen,de könnyü és gyors szülésem volt. Mellettem a nagy darab,kövér csaj meg órák óta szenvedett,nem birt megszülni,császáros lett. Én úgy tudom,hogy a kövérebbeknél sokkal több a császár.
2010. márc. 25. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vékony vagyok, sportolok, 2 óra alatt megszültem, nagyon gyorsan, nagyon könnyen.
2010. márc. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Vékony vagyok, táncos (balett), nagyon szar volt a szülés, császár lett a vége.

Valaki már írta fentebb, hogy nem a vékonyság számít, hanem a szövetek/izmok lazasága és tágulékonysága. Sportolók ezzel gyakran szívnak, hogy odabent minden erős, és akkor se nyúlik ki vagy szakad el, amikor pedig a szüléshez az kéne.

2010. márc. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az ismerőseim körében elkövetett szülések alapján az a tapasztalatom, hogy a karcsúbbak könnyebben szültek :)
2010. márc. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!