Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3. babátokat könnyebben vagy...

3. babátokat könnyebben vagy nehezebben szültétek? Mennyi idő volt a fájásotok, és mennyi a tolófájási időtök? Mennyire fájt jobban mint a másik kettőnél?

Figyelt kérdés

Kitalálhattátok,igen,most várom a 3.babámat,és idáig para nélkül.

De körülöttem akinek 3 vagy több gyereke van,mindenki azt hangsúlyozza ,hogy a 3-ik babától már jobban fájt mindene...

Igaz ez?

TÚLHORDTÁTOK,VAGY IDŐRE JÖTT A PICI?HANYADIK HÉTRE SZÜLETETT?

Köszi


2010. aug. 3. 18:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Két héttel túlhordtam,és órákkal előbb elment a magzatvíz. Emiatt volt nehezebb a másik kettőnél. De ez nem törvényszerű.
2010. aug. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

32 órát vajúdtam a harmadikkal, az első kettő 2 és 3 óra alatt megvoltak kórházba indulástól az utolsó öltésig...

A negyediket várom, előre lebeszéltem a császárt


-csak az itéljen el a császár miatt, aki már vajúdott 32 órát, majd megforditották benne a gyereket-

2010. aug. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

túlhordtam egy héttel, indították burokrepesztéssel, na onnan 2 óra alatt megvolt, hipp-hopp. ha nem kórházban vagyok, és magától indul otthon, szerintem nem értem volna be. Tőlünk 1 óra a kórház.


első gyerek az első fájástól: 5,5 óra

második indítással a rendes fájásoktól 2 óra


mondjuk, szerintem én ilyen könnyen szülő vagyok.


és a terhesség volt nehéz, mert nagyon egymás után jöttek a gyerekek

2010. aug. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Épp, hogy beértünk a kórházba:)) A két nagy után úgy gondoltam, kár sietni, jobb otthon vajúdni, tudom, mikor induljak. Hajnali 5 körül éreztem az első fájást, de csak nagyon gyengén. aztán erősödött, meg sűrűbbé is vált, akkor hívtam anyut, jöjjön vigyázni a nagyokra. Még lezuhanyoztam, de már mindenki sürgetett.... A kórház 28 kilométerre van tőlünk :) 3/4 9-kor indultunk, kb. fél úton már 2 perce fájásaim voltak, baromi erősek, de én még akkor se eszméltem..Beértünk a kórházba,ott hívták az orvosom, ő megnézett és már szedték is alattam szét az ágyat... Akkor döbbentem rá,hogy rögtön szülni fogok :))) A 4. tolófájásra kint is volt a fiam... A szülőszobán mindennel együtt (szülés, stoppolás, rendbetétel) fél órát voltam. Szóval nekem baromi gyorsan jött!

Viszont az igaz, hogy a méhösszehúzódások baromira fájtak, főleg szoptatáskor! mégsem akart magától visszahúzódni, így kaptam méhösszehúzó injekciókat is.

A többi meg már ment "rutinból" :)))

Ja! A fiam a 39. héten született, de a tesók is a 38. és a 39. héten jöttek.

2010. aug. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem a 3-ik szülésem volt a legszörnyűbb, mivel halott baba volt a 36. héten, 18 óra alatt.

Mondjuk a második se egyszerű ikerszülés, első simán, második császárral, mármint egy alkalommal szültem simán, s császárral is!

A 4. szülés viszonylag gyors, de sokkal fájdalmasabb, mint pl. az első.

2010. aug. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Látom nagyon eltérőek a válaszok.

Hát,majd meglátjuk,mi hogyan szülünk...

Kicsit parázok,mert mikor szülni megyek november közepén,akkor már a ksebbik lányom 9,5 éves lesz.Tehát nem mostanában szültem...

Nekem már most fájnak a sokszor a csontjam,meg a derekam...

Na,kíváncsi leszek nagyon!

2010. aug. 4. 07:40
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..


3. vagyok, anno ezt a kérdést én tettem fel, olvasgass bele, ha van kedved

2010. aug. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Elolvastam,de ugyancsak eltérőek a vélemények...

Én akkor újra regenerálódtam????

Húú,most már félek is,mert az első közel egy napos volt,a második alig 3és fél órás,akkor most???

Na majd csak kibújik...

2010. aug. 4. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!