Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utánra Chicco mamma...

Szülés utánra Chicco mamma donna betétet vettem, de itthon vettem észre hogy még ragasztó csíkja sincs, mik a tapasztalatok erről a termékről, megbízhatok benne?

Figyelt kérdés
Elég drága volt, de ha nem ér semmit, akkor kénytelen leszek vmi ragasztósat venni:(
2008. szept. 16. 09:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem fog elcsuszni,én tena ladyt vettem és azon sincs csik, a bugyi felfogja majd.
2008. szept. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A vajúdáskor a kórházban adtak nekem ilyen ragasztó nélküli betétet (a magzatvíz folyamatosan folyt ezért kellett), nem volt vele gond, a bugyi megtartotta. Szülés után én Tenát használtam, azon volt ragasztócsík.
2008. szept. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én is ezt a fajtát vettem. Nekem a barátnőm ajánlotta ezt a betétet, aki nagyon elégedett volt vele. Ez volt az egyetlen, amivel nem ázott át.
2008. szept. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia, a kimondottan szulés utáni betéteken általában nincs ragasztócsík...nekem is ilyen volt (bár nem konkrétan chicco), nem volt gond. Igaz, császárral szultem, és az elso nap nem engedtek bugyit hordani (meg nem is tudtam volna), de késobb is jó volt)!Azért esetleg biztonság kedvéért készíts be 1 csomag klasszikus ragasztósat is, elobb-utobb ugyis elfogy:)
2008. szept. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Érdekes, nekem amit a kórházban adtak (giga nagy betétet, márkát nem tudom, de akkora volt, hogy a bugyimba alig fért bele) még azon is volt ragasztócsík, de a TenaLadyn is van amit vettem.


Ettől függetlenül, ha nincs rajta, de erre van kitalálva, talán okkal nincs benne....

2008. szept. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

A Tenna inkontinencia betét - szerintem. Vizeletvisszatartásra tervezték, gyártották (ha már a használónak nem sikerül).

A szülésbetétek egészen más folyadékok, váladékok felszívására van kifejlesztve. A nagy különbség a felső rétegben van. Vékony vatta réteg. Nem színeznek ezáltal az adszorbensek, és nem kap az orvos esetleg téves képet (pl. nem gondolja, hogy baktériumfertőzés lépett fel).

A méret pedig azért ekkora, mert fekve azért elfolyik messzire, ami olyankor elfolyhat.

2008. dec. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Azóta, kislány?
márc. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!