Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt akinek az orvos azt...

Volt akinek az orvos azt mondta h csaszar lesz, ennek orultetek, vegul megis termeszetesen szultetek?

Figyelt kérdés
Milyen elmeny volt?Megbantatok?
2016. jan. 3. 01:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ezt nem teljesen értem.

Ha orvosi okból programozott császár van, akkor nincs olyan hogy természetesen szül a nő. Ha a tervezett időpontnál előbb beindul a szülés, akkor sürgősségi császár van, ha az orvosa elérhető, akkor ő, ha meg nem, akkor az ügyeletes orvos.

2016. jan. 3. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Megbántátok? Úgy kérdezed,mintha lenne választási lehetőség. Úgy tudom,még nincs. Ahogy az elöttem hozzászóló írta. Kettő természetes szülésem,és egy sürgősségi császárok volt. Visszagondolva,bár a harmadik is természetesen született volt. Nem olyan jó a császár,mint ahogy azt sokan képzelik. A gyógyulási időszak,sokkal hosszabb,fájdalmasabb.
2016. jan. 3. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha az orvos mondja,h császár lesz,akkor ott császár lesz!

Persze abban az esetben,ha orvosilag indokolt,és nem anya próbálja meggyőzni az orvosát,hogy trancsírozza fel!

2016. jan. 3. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Úgy érted, hogy igazából orvosi indok nélküli császárt beszéltetek meg? Akkor viszont mindkét félnek az volt a jó, nem? Miért váltottak volna sima szülésre, ha egyik fél se akarja? Vagy a nő rábeszélte a dokit a 30. héten, és ő belement?


Vagy nagyon korai koraszülésre gondolsz huszonhetesen? Akkor nincs választása a nőnek, bár az én dokim akkor is császározna engem sürgősséggel (mert nekem orvosi indoka van).

2016. jan. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Olvastam olyat, hogy térarànytalansàg lehetősége miatt beìgért volt a csàszàr, aztàn a doki utolsó pillanatban kitalàlta, hogy mégiscsak kifér a baba. Nem fért ki, ennél az esetnél életmentő csàszàr lett a vége. De biztos vann olyan, hogy mégiscsak kifér.
2016. jan. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igy ertem, ahogy az utolso irta.
2016. jan. 3. 15:12
 7/12 anonim ***** válasza:

Én olyat még nem hallottam, hogy előre azt mondta a doki, hogy téraránytalanság van, és emiatt mindenképp császár lesz.

Az szülés közben derül ki, hogy mennyire tágul a medence, előre ezt senki meg nem tudja jósolni. (Persze ha egyéb betegsége/problémája nincs az anyának, ami indokolja a császárt)

Inkább az van, hogy természetesnek indul, aztán ha tényleg téraránytalanság van, akkor jön a császár.

Nyilván nem ismerek minden esetet, de nem hallottam még máshogy erről anyukát.

2016. jan. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
42%

jajj, most mit okoskodtok??? Kérdezett valamit, ha nem vagy érintett, ne válaszolj!

Ismerősöm mondjuk nem örült, de neki is beígérték a császárt, mert faros volt a baba (volt még vmi ami miatt farosan nem szülhetett de nem tudom, mi), aztán kb utolsó nap megfordult. Ő mondjuk örült, mert félt a császártól. (most már azt mondja, jobb lett volna, rettenetesen szenvedett közben és még most is - júliusban szült...)

2016. jan. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Azert kerdezem, mert olvastam itt olyat, hogy csaszarra keszultek, be is volt programozva, de beindult elobb, es termeszetesen szult...(azt mondta, sajnos). De nem magyarazta meg, h miert, hogy volt, miert ugy lett.Nekem is csaszart mondott a dokim, en ennek orultem, csak felek, nehogy megvaltozzon. Sok eset hatareset,es az orvos dont, az enyem is ilyen. Ahol

Muszaj a csaszar ott muszaj.

2016. jan. 3. 22:20
 10/12 A kérdező kommentje:
Azert kerdezem, mert olvastam itt olyat, hogy csaszarra keszultek, be is volt programozva, de beindult elobb, es termeszetesen szult...(azt mondta, sajnos). De nem magyarazta meg, h miert, hogy volt, miert ugy lett.Nekem is csaszart mondott a dokim, en ennek orultem, csak felek, nehogy megvaltozzon. Sok eset hatareset,es az orvos dont, az enyem is ilyen. Ahol muszaj a csaszar, ott muszaj.
2016. jan. 3. 22:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!