Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Bp. Sote 1- en volt valakinek...

Bp. Sote 1- en volt valakinek császárja lakkozott körömmel? Műtét közben maradhat a gél lakk? (világos francia manikűr rövidebb körömmel, tehát nem műköröm)

Figyelt kérdés
Most derült ki, hogy jövőhéten programozott császárom lesz, ma voltam az aneszteziológusnál, de nekem eszemben sem volt rákérdezni még nem műtöttek. A szomszédom szerint le kell szedetni, de már nem sok időm van manikűrösre... Így kérem azok írjanak akik a soten szültek. Köszönöm

2016. jan. 4. 12:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Én traumatológián dolgozom. Amikor tudjuk akkor leszedjük, de ha nem, akkor lábon is ugyanúgy látszik a köröm.

Egyébként a pulzoxi simán átlát a legsötétebb géllakkon is (most éppen tintakéken próbáltam ki), szóval nem a gépnek kell, hanem az orvosnak. Egy gép bármikor meghibásodhat, de az orvos látja ha baj van, a köröm színéből. Pont emiatt nem gondolnám, hogy egy átlátszó, csak a végeinél festett körömmel (hisz francia manikűr) bármi gond lenne.

2016. jan. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!