Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után egyből megindul a...

Szülés után egyből megindul a gyermekágyas vérzés? Mire számítsak?

Figyelt kérdés
2016. jan. 6. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen. Ezért kell betétet/felnőtt pelenkát vinni a kórház csomagban.
2016. jan. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, egyből megindul.
2016. jan. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen! Hogy mire számíts? Az mindenkinél más. Valaki rohadtul vérzik,valaki alig.


Tanácsolom,h Tena Lady-t vigyél be ha erősen vérzel, nekem mikor hazajöttem a kórházból (4.nap) elég volt az always éjszakai is. De ezt csak szülés után tudod meg. Amúgy én annyira véreztem első 2 nap h 2 tenát tettem be és még 4 eldobható bugyit is elhasználtam.

2016. jan. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen.Én első szülés után 7hétig véreztem, az első napokban többször volt,hogy amikor felálltam annyira megindult a vérzés,hogy a lábamon folyt mert nem tudta a betét felfogni azt a nagy mennyiséget. Másodiknál összesen egy hétig véreztem, de ott nem volt ilyen gond.
2016. jan. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ajánlom a Tena felnőtt pelenkáját, annál nem kell aggódni az átázás, elmozdulás miatt, sokkal komfortosabb, mint egy betét. Mondjuk én eleve nem használok betétet, mert szerintem kényelmetlen és nem praktikus.
2016. jan. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!