Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tudnátok orvost ajánlani a...

Tudnátok orvost ajánlani a Bajcsy Zsilinszky kórházban?

Figyelt kérdés

Milyen tapasztalataitok voltak a kórházról, ha nincs fogadott orvosom,akkor is normálisak?


K


2016. jan. 9. 10:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

3 hete szültem ott

Fogadott dokim volt. Mindenki nagyon aranyos.. Segítőkész. Mindig jött be valaki megkérdezni kell e segítség.

Kétágyas szobában voltam.

(Molnár Imre volt a dokim.)

2016. jan. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szuper kòrhàz. Minden orvos szuper egyedül Toldi Làszlót nem ajànlanàm az en orvosom Boros Edina
2016. jan. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Én is azt akartam írni, h Toldi Lászlót ne válaszd. Abban nem tudok segíteni, h kit, mert orvost váltottam.

Ez ő volt.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2016. jan. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Kedves 2-es és 3-as válaszolók! Én is orvosválasztás előtt állok. Hallottam már Toldiról. Ti miért nem ajánlanátok? Köszönöm a segítséget.
2016. jan. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Gyopár Ernőt se válaszd, ha krízis helyzetben is biztonságban szeretnéd tudni magatokat. (ő csak akkor jó orvos, ha probléma mentes a terhesség és a szülés is).
2016. jan. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 4-es!


Nekem nem jött el a szülésre, nem vette fel a telefont a kollégáinak is, tiszta ideg volt mindenki, az asszisztense azt mondta nem mondhatja el hogy hol van. Szerencséje mert nagyon nehéz szülés volt, császár lett, de sokáig hozzám se értek mert várták. Ha lett volna valami a babával nem tudom mit csináltam volna vele. Úgyhogy cserbenhagyott. Utána az egyik kedves szülésznő mondta, hogy jobb ha orvost váltok. Egyébként egyszer már volt itt kérdés, azt írta egy nő, hogy normál szülésnél jó, de komplikációnál nem nagyon tudja mit csináljon. Ja és a volt munkahelyén a kistarcsi kórházban, csak hentesnek nevezik....

2016. jan. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Dr. Varga Horgosi Ágnes, és Kubicsek doktor úrat néztem eddig ki " magamnak", személyesen még egyikkel sem beszéltem.

Sőt, még nagy dilemmában vagyok, hogy legyen-e egyáltalán fogadott orvosom. ( a családi költségvetés elbírja, nem az anyagiak miatt nem fogadnék)

2016. jan. 10. 01:37
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én a partvonalról (mert egyiket sem nála szültem) azt mondanám, hogy a helyedben Dr. Varga-Horgosi Ágnesre szavaznék. Fiatal, lelkes,lelkiismeretes és megbízható. Kubicsek doktorról én elég sok negatív kritikát olvastam más fórumokon...

Da ha nem fogadott orvosnál szülsz, akkor sem lesz baj, mert többnyire jók a bajcsys orvosok. A szakrendelőben pedig megválaszthatod, melyik orvos időpontjára jelentkezel be terhesgondozásra.

Jó egészséget nektek!

2016. jan. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Varga- Horgosi. A Kubicsek eléggé pénzéhes.
2016. jan. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Kértem időpontot a doktornőhöz.

01.21-re :) Írok, hogy milyen volt :)


Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

2016. jan. 10. 16:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!