Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mihez hasonlit a joslofajas?

Mihez hasonlit a joslofajas?

Figyelt kérdés
Le tudnatok irni, h honnan ismerem meg?
2016. jan. 11. 23:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag annyiban különbözik a szülési fájástól, hogy enyhébb a fájdalom és max. 20-30mp-ig tart egy összehúzódás.

A has aljából indul, és az egész has bekeményedik, a babát mintha vákuummal beszívnák, ez alatt nem mozog, és a teste kirajzolódik a hason.

2016. jan. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az időtartama pont, hogy nem meghatározható, nekem volt, hogy percekig, vagy fél órát tartott. Feszítő, görcsszerű érzés a hasban.

A rendes fájás rendszeres időközönként jelentkezik, hirtelen, erős görccsel indul, majd 20-40 mp múlva hirtelen elmúlik.


A jóslófájások nekem inkább éjjel jelentkeztek, de ez én vagyok, másnak napközben is elfordulhat.

2016. jan. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor írok egy másfajtát mint az előző két válaszoló 😃

A jóslófájásaim pici, mensziszerű görcsök voltak. Se a hosszában, sem az ismétlődésekben nem volt rendszer.

November 18-án este kezdődtek megint. Gondoltam ez is csak jósló, a fájdalom még bírható volt, hol jobban, hol kevésbé fájt, semmi rendszeresség!!! Éjfélben még nevetve tusoltam, h kiderüljön helyzet van-e?! A párom és a család meg már toporogtak az ajtó előtt, h induljunk már a kórházba. Annyira nem sietettem semmit, h végül hajnal 3-ra értünk be a kórházba (még mindig rendszertelen fájások),de még akkor is azt gondoltam, h hazaküldenek, ezek max. picit erősebb jóslók... 5-6 ujjnyira ki voltam tágulva... 6 óra 5 perckor pedig megszületett a lányok 😃😃

2016. jan. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*megszületett a lányom
2016. jan. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!