Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Veletek is "rosszul" bántak a...

Veletek is "rosszul" bántak a szombathelyi szülészeten-csecsemőosztályon?

Figyelt kérdés

2016. jan. 12. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:
csak kívánság.... leírnád részletesebben mi volt?
2016. jan. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez általános, én ugyan nem ott szültem, de mind a kétszer nagyon szemetek voltak.
2016. jan. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Vilcsianyuja ***** válasza:

Én kétszer jártam ott, elsőnél nem történt velem semmi negatívum, viszont egy borzalmas Hildegard szerű fő-fő szülésznő a kórteremben egy császáros kismamát majdnem beledöngölt a földbe, mert meglátta az éjjeli szekrényén a rokonok által hozott narancsot és banánt. Mert hogy azok székletfogók. És ott központi kérdés, hogy a császár után legyen széklet minél hamarabb. Máig szörnyülködök, ha erre a jelenetre gondolok... Utána nekem is volt császárom, soha senki nem mondta, hogy ilyeneket ne egyek.

A második alkalommal az egyik csecsemős nővérrel volt konfliktusom, az ikreim velem lehettek, nem kerültek a PIC-re, de azért az egyik különösen soványka volt, úgyhogy nem igen volt időm megvárni, amíg megindul a tejem, rendszeresen mentem szoptatás után pótlást kérni nekik. Az a vén qva, már bocsánat, elhajtott, aztán még a védőnőt, aki éppen arra járt, is rámbíztatta, hogy szoptatni kell, természetes a súlyvesztés. Szoptattam, de császárosként ugye később is indul meg ketten is voltak meg rohadtul nem akartam karácsonykor a PIC-re járni, az egyik gyerkőc tényleg nagyon sovány, éretlen volt, a cukrát is rendszeresen csekkolták. El is mondtam nekik az érveimet, akkor elhallgattak. De ezt a két bunkó embert kivéve mindenki más nagyon normális és segítőkész volt, csecsemősök és szülésznők is. Meg a dokik is. Úgyhogy a rossz bánásmódot én nem mondanám általánosnak.

2016. jan. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Tápai Csaba válasza:
0%

Kedves Hölgyeim!

A szombathelyi pedig egész jó helyezést kapott a Születéskalauzban az ezredforduló előtt, azóta csak javult a helyzet, vagy nem?! 1-2 figura sajnos tönkreteheti egy anya- és bababarát team imázsát, az anya életéről nem is beszélve. Sokféle tapasztalatot találtok még a "Minden napra egy mese"-ben a Nagy e-Könyv egyik e-könyvében. Vannak jó mesék is...

2016. jan. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!