Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Anyukák, ti tudtátok, hogy az...

Anyukák, ti tudtátok, hogy az a pillanat az épp az, mikor jön a baba?

Figyelt kérdés
34. hetes vagyok, igaz még van egy kis időm, de nagyon félek, hogy esetleg nem tudom, hogy most kell menni a kórházba, hogy ebből már szülés lesz. Vagy ez csak egy kis félelem, és ösztönösen tudni fogom majd?

2016. jan. 14. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:
16%

Nem.

Nekem vásárlás közben a pénztárnál kezdett folyni a vizem.

De akkor még nem sejtettem, hogy szülni fogok. Mert nem éreztem semmit.

Még otthonról is hívtam a dokit (nem vette fel), aztán a kórházat, hogy most menjek-e egyáltalán, mert semmit sem érzek, csak szivárog a víz.

Azt mondták, menjek, és vigyem a cuccaimat is, mert kifelé már "külön" jövünk.

Akkor hívtam csak a férjemet, hogy jöjjön haza a munkából.

2016. jan. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért a magzatvíz elfolyása/szivárgás szerintem egyértelmű, jel a szülésnek.
2016. jan. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én épp aludtam, és jött egy gyengébb fájás. Épp álmodtam.Gondoltam, hogy ha már álmomból is felébredtem rá. akkor ez az lesz.Nem is mertem visszaaludni,vártam a következőt.És jött is egyre sűrűbben. Szerintem ez egy anyai ösztön, meg fogod érezni nyugi. De ha az elsőnél mégsem tudnád eldönteni, hogy ez az, akkor úgyis rájössz a 2.-3.fájásnál :)
2016. jan. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 nanaszka ***** válasza:
Nekem èjjel fèl 12 kor volt az első... èn simmán visszaaludtam... de mikoe pontban egy fèl òra mulva megint fájt.... hát tudtam már hogy ùton van a babòcám...
2016. jan. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!