Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki hogy érezte meg akár pár...

Ki hogy érezte meg akár pár pillanat, pár nap alatt, hogy össze jött a baba?

Figyelt kérdés
még akkorra gondolok,amikor a teszt nem mutatja
2009. nov. 4. 23:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi közben éreztünk egy nagyon nagyon érdekeset, később meséltük el egymásnak, de nagyon hasonló volt. Nem sokkal előtte döntöttük el, hogy szeretnénk babát és a 2. együttlétünknél éreztük ezt, olyan bizonyosság-féle is volt benne. De legnagyobbrészt amolyan spirituális volt. Mintha meditáltunk volna együtt, nem tudom leírni, de nagyon jó volt. Aztán újabb öröm volt, amikor a teszt is mutatta már, hogy igen, valóban.
2009. nov. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi előtte éreztünk ilyet kétszer is,hogy na most biztos sikerült.Aztán kiderült hogy nem:-( a következő hónapban biztosak voltunk benne,hogy na most nem lesz baba,alig tudtunk eggyütt lenni,stresszes voltam a meló miatt,és pont akkor lett pozitiv a teszt.Hát fura volt,még mai napig emlegeti a párom hogy nem hiszi el,hogy ekkor jött össze:-)))
2009. nov. 5. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

mi március 13-án voltunk együtt és 15-én már ezer százalékra biztos voltam benne, hogy sikerült és anya leszek ismét!

És igazam lett. :-)

De sajnos 6 hetesen spontán vetélésem volt :-(

2009. nov. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
amikor egyutt voltunk. azalatt/utana amolyan bizonyossag erzes.
2009. nov. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!