Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Várandósság alatt- legszebb...

Várandósság alatt- legszebb pillanatok, érzések?

Figyelt kérdés

Hogy éled meg a várandósság időszakát, melyek azok a pillanatok, amelyek hatalmas örömmel töltenek el? Mit szeretsz legjobban a terhesség alatt?

Mesélj!



2012. aug. 22. 18:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
Amikor 4d láttuk a lányom.:)
2012. aug. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%

Lassan közeledik a 7. hónap, így lassan már elhiszem, hogy egy nagy álomból valósság lesz.

Pár éve szerettem volna már babát, de nem jött össze (dokihoz is jártam, gyógyszer meg minden) (így utólag nem bánom:). Magamban eldöntöttem, hogy nekem nem lehet.

Aztán, most már egy új kapcsolatban, szóba került a téma, nem mertem mondani semmit. Csak elgondolkodtam, hogy megint ha abbahagyom a fogamzásgátló szedését (mert azért szedtem :) akkor kezdődik minden újra, doki gyógyszer stb. Aztán 3. hónap fogamzásgátló nem szedés után késett, és + tesztünk lett.

Sokáig fel sem fogtam, hogy igen baba van a pocakban, de most már hogy mocorog, látom uh-on, készülődés, vásárolgatás a babaszobába stb, segít elhinni. Úgyhogy a + teszttől minden pillanat a legszebb.....:) És mindent szeretek a babavárásbán, még a rosszuléteket is, hiszen egy nagyon édes oka van:)

2012. aug. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%

a második és harmadik terhességem minden perce öröm volt, a néha megjelenő fizikai bajok ellenére is ( gyomorégés, vizesedés) Imádtam minden percüket. Az első terhességemnél problémák merültek fel egy uh során így azt a terhességet végigszorongtam, szörnyű volt.

A második harmadikat kiélveztem teljesen.:)

De amikortól már mozogtak azok voltak a legszebb percek talán.

2012. aug. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%

Amikor először láttam uh-n mocorogni.

Amikor először éreztem mozogni.

Amikor mondta a doki, hogy kislányunk lesz. (Nagyon nagyon kislányt szerettünk volna.)

Aztán a 4d-s uh.

És minden uh, hogy láthattam, hallhattam, hogy minden rendben.

2012. aug. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
87%

Mikor megláttam a 2 csíkot a teszten.

Mikor először halottam a szívhangját.

Mikor először rúgott akkorát,hogy biztosra tudtam ő volt.

Mikor először láttam 4d-n mosolyogni.

Mikor megmondták,hogy kislány.

És most már várom a percet mikor pillanthatom meg a kis pofiját,kis tappancsát.....<3

29hkm

2012. aug. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
92%

Amikor először láttam pulzálni a kis szívét,

Amikor először láttam ásítani UH-n,

Amikor megtudtuk,hogy fiú,

Amikor először megmozdult,

Amikor először érezhette Apa is és hatalmas mosoly ült az arcára,

De a legjobb azt hiszem az lesz,ha már végre a kezemben tarthatom,törölgethetem a kakis kis fenekét és csodálhatom minden percben :)

35 hkm

2012. aug. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
87%

Hatalmas öröm volt, amikor egy napi nem mozgás után és szétaggódás után végre hajlandó volt megmoccanni. Szétparáztam az agyam egy álló nap.

Hatalmas öröm volt neten átböngészni a kis dolgait, megrendelni, és még annál is nagyobb öröm volt, amikor megérkeztek.

Óriási öröm volt, amikor százasra mondták múlthéten, hogy kislány, és láttuk a kis pofiját is.

Az imént, amikor először nyomta ki magát úgy, hogy meg tudtam simizni a kis testét, bár fogalmam sincs, hogy mijét nyomta ki, de a hasam egészen eldeformálódott tőle. :) Azóta is úgy van. Valószínűleg a popsija...


26 h km

2012. aug. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
minden percét élvezem, igaz sokszor volt hogy szenvedtem a rosszullétek miatt, de imádom a kiscsajt a pocakomban, főleg a hajnali keltéseket amikor apa kel dolgozni, a kis pocaklakó mindig felkelt :) igaz fáradt vagyok de egy kis tündérke :) imádom amikor mozog, amikor láthatom UH-n, imádok vásárolni neki meg mindent ami hozzá kapcsolódik :)
2012. aug. 23. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

amikor a 12 hetes uh-n mocorgott és meg kellett "kérjem" hogy feküdjön vizszintesen és nyugton hogy lemérjék a redőjét mert nem akart elfordulni és ő megtette...és ahogy akkor először midenét láttam komolyabb felbontásban..,még egy fotónk is lett ahogy kiintegetett nekünk... amikor kiültünk a váróba megvárni a papírt egyszerűen sírva fakadtam..;( azt éreztem, hogy minden ami addig történt velem és úgy ahogy történt, azért volt, hogy most itt üljek a csodálatos férjemmel és útra keljünk együtt hogy kísérői legyünk ennek a kis léleknek, aki megfogan bennem és elindult hogy leszülethessen...rengeteg szép pillanatunk volt még, és én is mindent imádtam/imádok a várandósságomban, semmi nem teher, semmi nem gond, mert egyszerűen annyira csodás érzésben lebegek folyamatosan, hogy ezek mellett minden eltörpül..


A legnagyobb csoda a világon életet adni lányok, szerencsések vagyunk, hogy átélhetjük ezt..


boldog várakozást és boldog babázást mindenkinek!


32hkm

2012. aug. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Miért pontozzátok le egymást, vagy ki az a hülye, aki lepontoz mindenkit???

Én mindenkinek zöld kezet adtam, hiszen a kérdés és a válaszok lényege az, amit leírtatok!!!

2012. aug. 23. 15:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!